Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ők lennének a Jobbik szupermag...

Ők lennének a Jobbik szupermagyar szimpatizánsai?


2013. nov. 25. 16:46
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Hogy lehet az, hogy a szélsőjobb összegyűjt minden szadista elmebeteget és egyszerűen nem bírnak továbbfejlődni a 70 évvel ezelőtti szintnél?
2013. nov. 25. 16:48
 2/15 anonim ***** válasza:
74%
Bármennyire is nézem, se egy jobbik zászló, se egy jobbikos jelmondatot nem láttam, viszont a feltöltő nevéből az jön át, hogy ezek focidrukkerek. A gondolatmenetedet folytatva akkor akár fideszesek is lehetnének, az építget stadionokat, tehát akkor kezdhetünk primitív fideszesezni...
2013. nov. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
74%

Ezek nem Jobbikosok.


A focihuligánok pártja inkább a Fidesz, az csináltat nekik stadionokat.

2013. nov. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
69%

Ez egy ilyen hülye duma, hogy a szélsőjobb hasonló huligánok tömörülése. Való igaz, hogy jónéhány ilyen is van. Ugyanakkor van nem is egy igen jól szituált, köztük vezető beosztásban dolgozó jobbikos ismerősöm.

Régebben, Csurka idején MIÉP szimpatizáns voltam, akkor ugyanez volt a nóta. Tény és való, hogy skinhead is járt a gyűléseikre, de jómagam ismertem budai villában lakó, tehetős zsidó (!) családot, akik lelkes miépesek voltak.

2013. nov. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Hát nekem jó néhány ilyen ismerősöm van és mind jobbikosok.
2013. nov. 25. 17:14
 6/15 anonim ***** válasza:
92%

"Hát nekem jó néhány ilyen ismerősöm van és mind jobbikosok."


Mennyire vagy otthon a politikában?


Az ember keresi a hozzá legközelebb álló pártot.


Az ilyen skinheadek meg nácik, régen a MIÉP-re szavaztak, aztán az megszűnt, most a Jobbikra.


Értelemszerű, hogy egy ilyen ember a legjobboldalibb pártot keresi.


Ahogy a kommunista szimpatizánsok is a legbaloldalibbat keresik, sokan azért szavaznak az MSZP-re.

Tudod 13. nyugdíj, osztogatás, tutujgatás...stb


Vagy míg nem volt liberális párt, addig egy liberális kire szavazott?

Valószínű az MSZP-re, ami ugyan nem liberális párt, de egy liberálishoz a sok távol álló párt közül ez állt a legközelebb.

2013. nov. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Hát ebben van valami.
2013. nov. 25. 17:26
 8/15 anonim ***** válasza:

Mi van, ha MTK-szurkolók?

:)

2013. nov. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
70%

Ők lennének az MSZP szimpatizánsai?


http://www.youtube.com/watch?v=GqX94CZykZo

2013. nov. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Ők.

Azért egy rakás agyhalott és egy rakás csecsemődaráló állat között van különbség.

2013. nov. 25. 17:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!