Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szoltok az uj Fizettem.hu...

Mit szoltok az uj Fizettem.hu honlaphoz?

Figyelt kérdés

2013. nov. 27. 06:51
 1/8 anonim ***** válasza:
14%
link ?
2013. nov. 27. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
2013. nov. 27. 07:29
 3/8 anonim ***** válasza:
85%

"link ?"


Ennyire hülye már nem lehetsz.

2013. nov. 27. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%
Érdekes kezdeményezés, nekem tetszik. Amíg nem írnak ki konkrét neveket és intézményeket, addig nem tudják beszüntetni őket. Hajrá!
2013. nov. 27. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
21%

Talán a NAV üzemelteti? Értelmetlen az egész.

Ha beírom, hogy X összeget fizettem az orvosnak, mert tisztessége ellátást szeretnék, akkor ezen ki lepődik meg? Amíg ilyen az egészségügyi ellátás és az orvosok fizetése, addig ez van és lesz.

Viszont azok a vállalkozók, akik korruptak, lefizetik az illetékest, hogy ők kapják meg az állami megbízásokat, nem fognak ide írogatni.

2013. nov. 27. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Amíg ilyen az egészségügyi ellátás és az orvosok fizetése, addig ez van és lesz.

Ezt már szajkózták az 50-es 70-es években is,már "uncsi"

2013. nov. 27. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Megnéztem és hamar leszűrtem, hogy ez hülyeség, felesleges oldal és nem lehet hiteles, mivel alkalmas lehet a lejáratásra és nyilván sokan ilyen célból fogna beküldeni kamu történeteket valami szerencsétlenről.

Statisztikához sem megfelelő.Na és a lényeg, kinek mi köze hozzá, kinek mikor mit fizettem?Ha fizet, azért fizet mert megteheti és ha úgy döntött, fizet, akkor utána ne sopánkodjon.

2013. nov. 27. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Shai-Hulud ***** válasza:
93%

"Ha beírom, hogy X összeget fizettem az orvosnak, mert tisztessége ellátást szeretnék, akkor ezen ki lepődik meg?"


Például az orvos.

Én igenis jónak tartom, hogy közszemlére lehet állítani mindazokat, akik kenőpénzt adtak, vagy fogadtak el.

2013. nov. 27. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!