Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Igaz, hogy Mesterházy személye...

Igaz, hogy Mesterházy személyes ambíciója miatt nem lesz kormányváltás és Orbán-váltás 2014-ben?

Figyelt kérdés
Ha józanul belátnák, hogy sem az MSZP, sem Mesterházy nem elegendő a kormányváltáshoz, akkor lett volna elég nagy esély leváltani a mostani rezsimet.

2013. dec. 4. 13:39
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
93%
Ennek a baloldalnak akkor sem lett volna esélye.
2013. dec. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Nagyon úgy néz ki, hogy Mesterházy személyes ambíciója miatt nem lesz kormányváltás!
2013. dec. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
47%
Az emberek nem szavaznának akkor sem a baloldalra mivel leírták magukat és volt 8 évük amikor bizonyították hogy nem tudnak kormányozni. Nem csak Mesterházy, hanem unblokk a baloldal.
2013. dec. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
7%

Akkor én nem vagyok ember. A jobboldal kormányzása sem valami meggyőző egyébként, esetleg a tehetősebb osztálynak.


32/F

2013. dec. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy miért pont Mesterházy? Akkor már inkább Libajnai, meg a Fletto, nem? Ha Ferinek lenne önkritikája, szépen levonulna a színről. Bajnait meg nem hívta senki, még is jött megmenteni minket. Mesterházi elkezdte felépíteni a kormányváltó Mszp-t, nem csak sima bábként viselkedett, ezt úgymondom, hogy masszívan jobb oldalivagyok. Lehet, hogy az embereknek nem szimpatikus, és Bajnai eladhatóbbnak tűnt elsőre, de azóta kiderült, hogy még sem... Szóval nem értem, miért ő a felelős, mikor az ő pártja a legerősebb ellenzéki erő... :-)
2013. dec. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
12%

Szerintem sem Mesterházy a legerősebb szereplő, nem is azt mondtam, hogy őt választom. Hanem azt, hogy a baloldalt.


32/F

2013. dec. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Nem. Azért nem lesz kormányváltás, mert minden második ember a fideszre fog szavazni. Most azt, hogy sajnos, vagy szerencsére, meg hogy milyen alternatívák lennének helyettük, mindenki döntse el maga.
2013. dec. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
90%

én most bevetném a jó öreg általánosítást:D

soha többet baloldal

viktorka gáz, de most sokkal több a fizum hála az egykulcsos adónak.

amég nem éhezek, zavarhatja a vizet

2013. dec. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
67%
Nyolc évig olyan .zarul politizáltak a kommunisták, hogy 2010 - ben mindjárt kétharmaddal nyert Orbán. Most meg olyan lejárt emberekkel próbálkoznak, Gyurcsány, Mesterházy, Bajnai, Dopeman és hasonló (hulló)csillagok, hogy azoktól sok balosnak is elmegy az életkedve. Ezért nem lesz kormányváltás. És ezektől az alakoktól még Orbán is jobb - tegyem hozzá sietve.
2013. dec. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

soha többet baloldal

viktorka gáz, de most sokkal több a fizum hála az egykulcsos adónak.

amég nem éhezek, zavarhatja a vizet

2013. dec. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!