Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Azt ATV-n a betelefonálós...

Azt ATV-n a betelefonálós műsorba a betelefonáló nyugdíjasok, értelmiségiek csak az összeesküvés elméleteket gyártják?

Figyelt kérdés

Én személy szerint jókat szoktam szórakozni rajtuk. Nektek mi a véleményetek erről a műsorról? Megéri ez a 260Ft+áfát percenként?

Erre van a kis nyugdíjasok egy részének pénze? Mert mikor bekerül majdnem mindenki kis nyugdíjas és állítólag alig tud megélni egyik napról a másikra. Hogy van ez kérem szépen?



2013. dec. 7. 19:41
 1/9 anonim ***** válasza:
58%
Én régen láttam egy műsort de azon majd megszakadtam. Betelefonált egy férfi és nem értettem miért a telefonba kell beszélni miért nem e tv-hez. Jobb volt mint egy kabaré.
2013. dec. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az ATV-n a napi politikai betelefonálós műsorról van szó ahova a néző betelefonálhat és előadhatja véleményét a hazai aktuálpolitikai és közéleti eseményekről.
2013. dec. 7. 19:56
 3/9 anonim ***** válasza:
Aha azon volt.
2013. dec. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
32%
Csak a híreket szoktam néha nézni az ATV-n, vagy Kálmán Olga műsorát. De ott nem összeesküvés elméleteket mondanak, hanem a mai valóságot.
2013. dec. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

" De ott nem összeesküvés elméleteket mondanak, hanem a mai valóságot."

Ezt egy kicsit túlzó mondatnak érzem.

2013. dec. 7. 20:04
 6/9 anonim ***** válasza:

Más meg az mno-t olvassa, ahol megint a "valóságot" írják le.


Erről ennyit.

2013. dec. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Noriko. ***** válasza:

Valamelyik betelefonáló tényleg elég vicces, főleg amikor 5 percig kell könyörögni a tv lehallkításáért, vagy csak szimplán nem szól bele.

Azért az túlzás, hogy mindegyik téved, hülyeségeket beszél. Sokukkal egyetértek, mégha ez nem is divat.

2013. dec. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=ngoGFVJ7pkk

a tv maga is csinált már erről egy műsort, hogy miért is kell 300ftot fizetni percenként!

2013. dec. 7. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát ez igazán meglepetés, mert nem a balosokra jellemző az állandó ellenségkeresés! Ha már a nyugdijasokról esett szó és a beszédkészségükről akkor megkockáztatom azt a véleményt kimondani, hogy sokkal több fiatal van analfabéta,mint nyugdijas !
2013. dec. 14. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!