Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Balliberálisok! Egyetértetek...

Balliberálisok! Egyetértetek a Jobbik javaslatával, mely szerint tiszta erkölcsi bizonyítvány a feltétele az önkormányzati lakás igénylésének?

Figyelt kérdés

Ha nem, miért?

Illetve mi az oka, h rasszistának titulálták egyes balosok a kezdeményést?



2013. dec. 12. 20:34
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
46%

A Fidesz tartotta rasszistának, meg egy Fidesz közeli cigáynvezető.


A cigányvezető teljesen érthető, hisz lehet, akkor ő sem kapna szociális bérlakást.

2013. dec. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
Én úgy hallottam, hogy ha fel tud mutatni valaki erkölcsi bizonyítványt akkor kedvezményesen bérelhet lakást. Most akkor mi van? Egybébként én nem vagyok semmilyen oldali.
2013. dec. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
0%
Most a fekák ingyen kapják a lakásokat???
2013. dec. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 A kérdező kommentje:

Valahogy az én kérdéseimet mindig elkerülik a nagy megmondó ballibsik, olyan szépen csendben vannak.

Máskor meg ész nélkül rasszistáznak.

2013. dec. 12. 20:52
 5/38 anonim ***** válasza:
61%

Azért titulálhatták annak, mert ez egyértelműen a cigányok ellen szól. A szokásos Jobbikos cigányozás. Adjon nekik munkát a Jobbik, akkor nem lesz velük ennyi baj.

Egyébként nem vagyok ballib.

2013. dec. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 tetro ***** válasza:
40%

20.52

mi köze van a lakhatási helyzetnek ahhoz, hogy valaki követett-e el valamit?

mitől rasszista? mert a jobbik folyamatosan sulykolja a fejekbe, hogy a romák mind bűnözőnek születnek. így ha a jobbik javasol egy ilyen törvényt, akkor azzal azt mondja, hogy szociális bérlakások kellenek, de a cigányoknak ne adjunk. persze ehhez nem elég egybiten gondolkodni. de amúgy az egésznek a világon semmi értelme. csak egy populista marhaság, amivel a szavazóiknak akartak már megint tetszelegni. nyugodj, a romák között bizonyára valóban magasabb a bűnözés, de az tuti, hogy a nagy többségük büntetlen előéletű. innentől kezdve meg ez az egész...

amúgy meg nem szociális bérlakás rendszer kell, hanem munkahelyteremtés és termelés.

2013. dec. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 A kérdező kommentje:

Én nem értem miért szól a cigányság ellen.

Elmagyaráznád?

Nem írtak sehol se cigányt, se romát.

2013. dec. 12. 21:03
 8/38 tetro ***** válasza:
50%

21.03

elmagyaráztam.

2013. dec. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
Ha büntetlen előéletűek mi bajuk az erkölcsi bizonyítvánnyal?
2013. dec. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 A kérdező kommentje:

Nem magyaráztál semmit, beszéltél világba, de semmi köze a kérdéshez.

Esetleg valaki más tudna tiszta vizet önteni a pohárba?

2013. dec. 12. 21:13
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!