Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A jobbikosoknak tényleg csak...

A jobbikosoknak tényleg csak annyi eszük van, hogy a keleti népektől várják a nagymagyar feltámadást?

Figyelt kérdés

Komolyan mondom, egyszerűen röhejesek.

Vegyük alapul az oroszokat, kínaiakat és az arabokat.


Nagyjából mindhárom népre jellemző, hogy egy szűk, milliárdos réteg a kezében tartja a vagyont, a nagy többség pedig nyomorog.

Kínában ez a párt és a gazdaság vezetői, Oroszországban ezek a Putyin köré gyűlt elit és a földgázmágnások, az araboknál pedig az országok vezetői és azok, akik kezükben tartják a kőolajlelőhelyeket.


Az oroszoktól menekülnek a fiatalok az EU-ba (csak úgy, mint nálunk), az araboknál kupleráj van mindenhol és szegénység, Kínában meg a belét kidolgoztatják az embereknek egy tányér rizsért, aztán amikor építkezéseknél meghal pár száz ember a hiányos biztonsági felszerelés miatt (például gátépítés), akkor a hullájukat bedobálják az alapba.


Na most a Jobbik komolyan ezektől vár megváltást?



2013. dec. 16. 17:20
1 2 3 4
 21/39 A kérdező kommentje:

"Kérdező, akkor te nem magyar szélsőjobbos vagy, hanem a hülye Nyugat-európai hobbinácikkal értesz egyet, akik afféle fasiszta liberálisok, hiszen Izraelt imádják "közel-keleti fehérember előőrsként" és utálják a turáni és szláv népeket, akik a magyarok testvérei. Az a norvég marha, Breivik is ilyen eszméket vallott. Szerintem ezt az irányzatot EU-s zsidók hozták létre, hogy a hőbörgő skinhead-eket is az oldalukra állítsák. A Jobbik azonban értelmiségi radikális párt, ami felismeri, hogy ezek is egyfajta neoliberális cionisták."


Nem szeretem a zsidókat és nem támogatom Izraelt. Felőlem azt csinálnak, amit akarnak egymással Palesztinában.


A skinheadekkel sem vagyok túl jóban, szerintem idétlen és erőszakos társaság, akiket minél előbb fel kell számolni, mert csak szégyent hoznak ránk, európaiakra az emberszabású viselkedésükkel. Én magam kultúrember vagyok, nem alacsonyodom le hozzájuk. Breivik amúgy nem utálta a magyarokat, az egyik legnagyobb hősnek Hunyadi Jánost tartotta. És most tekintsünk el attól, hogy egy tömegmészáros volt, mert mélyen elítélem őt miatta. A turániakkal nem tudom, hogy mit akarsz és azt sem értem, hogy kiket értesz alattuk, mint testvéreink. Mi már európaiak vagyunk és semmi közünk sincsen semmiféle turáni rokonsághoz.


A Jobbik értelmiségi voltán pedig jót nevettem, bearanyoztad vele a napomat. :)

2013. dec. 16. 18:15
 22/39 anonim ***** válasza:
10%

A turáni népek azok a nyugat- és közép-ázsiai népek, akikkel a Honfoglalás előtt sokáig együtt éltünk pl. törökök, kazahok, azeriek, irániak, de kisebb mértékben a mongolok is ide sorolhatóak.


Ha ezek közül bármely néphez ellátogatsz, meglepődve tapasztalhatod, hogy az európaitól szokatlan kulturális közeg és nagy földrajzi távolság ellenére jól ismerik a magyarokat és nem ellenségként, hanem barátként, régi ismerősként tekintenek rád. Még a szlávokkal van hasonló, bár nem ilyen jó viszonyunk, még egy átlag szlovák vagy szerb is barátságosabb egy magyar felé, mint egy nyugat-európai, pl. osztrák, francia, akik afféle barbár szolganépnek tekintenek és csak felszínesen kedvesek a polkorrektség kedvéért.

2013. dec. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
26%

Neked kérdező tényleg csak annyi eszed van, hogy azt hiszed, a jobbikosoka keleti népektől várják a nagymagyar feltámadást?

Nem szívesen cserélnék agyat veled.

2013. dec. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
69%

"Miért, az EU jobb?"


Na ez meg a másik. Aki azt hiszi hogy szar helyen él, az nem élt még az Euban.

2013. dec. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 Dick Esmen ***** válasza:
Azért ez erős túlzás.
2013. dec. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
44%

"Szövetkezzünk a németekkel?

Én német vagyok félig, de néha hányhatnékom van tőlük. "


Őszintén szólva ezt nem csodálom.

2013. dec. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
4%

"Ilyen helyesírással mégis hogy vegyelek komolyan téged?"


Sehogy tündérke!

Elég ha lecummantod a magyartanárod. Miért kellene már azzal is foglalkoznod, mások a gazdaságról mit írnak? Megrekedtél az öt elemis szinten és onnan már egy tank sem fog kivontatni.

2013. dec. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:

Es miert is baj a külön imaszoba????

Vallässzabadsäg van. Egy kereszteny is imädkozhatna ha akarna, de nem teszi.

Ahol en dolgozom, ott is van.Na es?Kit zavar? Ha szünet van, ök nem cigizni mennek, hanem imädkozni.

2013. dec. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
Hogy te mennyire egy ész vagy!
2013. dec. 16. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:

"Amerikának fekete elnöke van."

Ez, kérlek, milyen szempontból releváns Európára nézve?

2013. dec. 17. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!