Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért lesz miniszterelnök-jelö...

Miért lesz miniszterelnök-jelölt az NCA pályázatokkal csaló Mesterházy Attila?

Figyelt kérdés
2009. nov. 25. 09:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
mire alapozod ez a kijelentésed?
2009. nov. 25. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

mire alapozod ez a kijelentésed?


Mert csak ő és Gyurcsány írhatta alá a pályázatok folyósítását. Egyszerűen nem volt másoknak jogköre.

Nem is értem mit kell annyit tárgyalni, a csalás az már bizonyítva van, aki aláírta, leigazolta, az a felelős

2009. nov. 25. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Azért a bizonyítást és az ítéletet hagyd a bíróságra.Amit mondasz az csak szóbeszéd,nem bizonyíték.
2009. nov. 25. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 bumbi02 ***** válasza:
24%
már kezdödik megin... bajnai se volt még megválasztva már elkezdtétek szidni.. mesterházy még csak jelölt, és elég nagy valószinüséggel ugyis a fidesz nyer de mégis már szidod... grat:)
2009. nov. 25. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Azért a bizonyítást és az ítéletet hagyd a bíróságra.Amit mondasz az csak szóbeszéd,nem bizonyíték.


Mi a szóbeszéd? Csak a miniszter és a szakállampolgár írhat alá, ez tény.

Az is az hogy elloptak 75milliót, már be van bizonyítva, 50mill már vissza is lett fizetve.

Akkor hogy is van?

2009. nov. 25. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Szakállamtitkár
2009. nov. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Én ott dolgoztam és mindenki tudta, hogy ezeket a pályázatokat saját jogkörrel Mesterházy Attila felügyelte és a beszámolókat is. Még azt sem ellenőrizték, hogy mire költötték a pénzt. Ugyanis az mszp saját politikai akcióira folyt. Ezek az alapítványok, szervezetek nem voltak létezők, mind csak fiktív. Még olyan is megtörtént, hogy a pályázat benyújtási ideje korábbi, mint az alapítás dátuma, de ezzel sem fogalkozott senki.

Inkább itt az a kérdés, hogy a szóbeli uatsításokat hogyan bizonyítsa a bíróság, ugyanis a szó elszáll az írás megmarad.

2009. nov. 25. 10:16
 8/15 anonim ***** válasza:

Azért van valaki felelős pozícióban, hogy felelős lgyen.

Nincs ebben semmi ördögi!



[link]

2009. nov. 25. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

"Én ott dolgoztam és mindenki tudta, hogy ezeket a pályázatokat saját jogkörrel Mesterházy Attila felügyelte és a beszámolókat is."


ha neked akkor ott nem volt annyi gerinced, hogy felemeld a hangod, hogy tegyél ellene (pl. mert az állásod fontosabb volt), akkor most milyen alapon érzed úgy, hogy jogod van felemelni a hangod?


te ugyanúgy részese voltál ennek az egésznek, mint ő!

"vétkesek közt cinkos, aki néma"

2009. nov. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

És te mégis hogyan bizonyítottad volna a bűncselekményt?

Akkor sem változott volna semmi, mert megcsinálja a munkát helyettem más is. Én egyik ilyen ügyelethez sem adtam a nevem és nem is fogom!

2009. nov. 25. 11:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!