Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Gyurcsány fogja visszafoglalni...

Gyurcsány fogja visszafoglalni Nagy-Magyarországot?

Figyelt kérdés

Egy csongrád menyei településen Torockai Laci nyerte az időközi választást - ha jól értesültem - többekközt azért mert a DK-sok (!!!) visszaléptek a javára.

WTF???

Megmagyarázná ezt valaki?


2013. dec. 17. 21:06
 1/6 anonim ***** válasza:

Mindig elfelejtitek, hogy egy párt helyi szervezete és az országos nagy szervezete gyakran külön életet él.


Azokat a DK-sokat a liberalista Gyurcsány meg kirúgja.

2013. dec. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%

Hamarabb mint a Jobbik.


De inkább ne szerezze senki, mert az háborút jelent.

2013. dec. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Vidéken az emberek ismerik egymást, látják egymást, beszélgetnek egymással... Hogyha személyesen ismeri, és alkalmasnak találja Toroczkait, akkor miért ne támogathatná? Itt nem pártokról van szó, hanem konkrét emberekről...
2013. dec. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem le lettek fizetve vagy meg lettek fenyegetve, azért hogy lejárassák a DK-t. Simán el tudom képzelni.
2013. dec. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem meg személyesen ismerik Toroczkait és őt látták a leghitelesebbnek az összes közül.

Valószínűleg becsületes ember attól függetlenül, hogy általában azon az oldalon, ahol ő áll, az erőszakos, primitív bunkók szoktak tömörülni. Nem hiszem, hogy Toroczkai is ilyen lenne.

2013. dec. 17. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
így van utolsó...ez az általánosítás annyira unalmas már, és egész országra kiterjed. Aki nem szidja a Gyurcsányt(de lehet nem is kedveli), akkor már egyből kommunista, meg stb. :D Azért, mert Torockai egész véletlenül nem fideszes, már egyből lop-csal :D ettől persze lehet így, de a kettő között semmi párhuzam nincs. Én belépnék az mszp-be, akkor kommunista lennék, úgy, hogy 92-ben születtem, szóval fogalmam nincs arról, hogy akkor mi volt...:D
2013. dec. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!