Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Elhiszitek még az mszp választ...

Elhiszitek még az mszp választások előtti felelőtlen ígérgetéseit?

Figyelt kérdés
2013. dec. 31. 00:05
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Nem, de a másik oldalát sem.


Ettől függetlenül sok bolond úgy is elhiszi, utána majd megint csápolnak 4 évet, hogy, de rossz minden.

2013. dec. 31. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
6%

Látod, itt is vannak még birkák :)

Nem esett még le nekik hogy mind egykutya, egy a gazdájuk.


Esetleg még a Jobbik érne meg egy esélyt.

Ezen jót nevettem hogy kiírtja a kisebbséget, ezt biztos akkor találták ki a balosok amikor füveztek Hök gyűlésen :)

2013. dec. 31. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Szerintem akármelyik kerül majd hatalomra,szegény embernek nem lesz jobb.Ahogy én látom,évről évre csak rosszabb a helyzet.Mindegyiknek maga felé hajlik a keze!Talán egy igazi "hazafi"aki tényleg megtenne mindent az országért,na az talán érne valamit.Az a gond ,hogy ilyen nincs köztük.Igy csak azt tudjuk ki totózni,melyik lop majd kevesebbet.
2013. dec. 31. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
23%
az mszp hazudik reggel, délben meg este! persze az őskövület kommunisták még mindig hisznek az mszp boszorkányságában! de azok agyhalottak és kommunista-libsik!
2013. dec. 31. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Én csak az övékét hiszem el.
2013. dec. 31. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
40%
Abban hiszek, hogy még most is érvényes az öszödi beszéd, hogy még mindig hazudnak.
2013. dec. 31. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!