Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyar köztévében milyen...

A magyar köztévében milyen érzés lehet hírolvasónak lenni?

Figyelt kérdés
Értem ez alatt azt,hogy pl.a mai híradóban is csak a kormány éltetése körül forgott minden . Minden szép minden jó,mindent túlteljesítettünk . Kicsit hajaz a 120-150-200%-ban teljesített 5-10 éves tervek egy bizonyos korszakból. Az alkalmazottak el is hiszik,amit beolvasnak,vagy csak szimplán féltik az egzisztenciájukat ?

#FIDESZ #hír #MTV #rakaykalman
2014. jan. 2. 17:57
1 2
 1/12 tetro ***** válasza:
91%

ez is csak egy munka. ráadásul a híreket nem az szerkeszti, aki beolvassa. az meg hogy a köztévé a kormány párt farát nyalja, nem túl nagy újdonság itthon. hogy mégis milyen érzés lehet?

híradós műsorvezetőként lényegében a szakma csúcsa ott lenni az M1 híradóban, legyen az bármilyen is jelenleg. és egy csomó pénzt keresnek vele. szerintem jól érzik magukat.

2014. jan. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Szimplan feltik az allasukat. Ha nem ugy ugralnak, ahogy futyulnek nekik, akkor holnaptol nem kell dolgozni menni. Ennyire egyszeru az egesz.
2014. jan. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Ez csak nekem tűnik gusztustalannak ? Szinte minden hurráoptimista hírt lehet cáfolni a kormány saját szerveinek adataival is - hogy messzebb ne menjek az államadósság elleni harc - lényegesen több a jelenlegi adósság a kormányváltáskoritól ( devizában pedig majdnem pontosan ugyananni az imf hitel visszafizetése ellenére is) - mégis nagymértékű csökkenésről szólnak a hírek .. Ezek kiknek készülnek ? A megszállottak lelkét nem kell nap-mint-nap ápolni ,aki pedig kicsit utánanéz annak azonnal hiteltelen az egész ..
2014. jan. 2. 18:08
 4/12 anonim ***** válasza:
91%
Bemondó is fizetésből él és eteti a gyerekeit , pont le...rja mit olvas be. Engem se érdekelne. Mikor Mszp kormány volt akkor meg ment a napkelte hát annál gusztustalanabb alsófertájt nyaló műsor még nem volt.
2014. jan. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 tetro ***** válasza:

18.08

ugyan már.

a mcdonaldsban hulladék kaját adnak el, a kukásnak szemét szaga lesz, a pék meg sohasem aludhatja ki magát. ehhez képest havi nettó másfél millióért azon agonizálni, hogy elég objektívek az általam beolvasott hírek... hát...

2014. jan. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
47%
szar
2014. jan. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
40%
Érdekes, amíg a HírTv-n kívül minden egyes adón (kereskedelmi, és állami) az ment, hogy mekkora jó már az MSZP, senki nem nyafogott. Ha azt akarod hallani, hogy milyen szar minden, akkor nézd az ATV-t.
2014. jan. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Néztem a hírtv-t a szocik alatt is. A híradója abszolút fogyasztható volt, a saját gyártású (megrendelt) lejáratóműsoraiktól fordult ki a gyomrom mindössze .. De még a leggusztustalanabb is csókolomot köszönhetne a mostani "köztévének" .
2014. jan. 2. 20:41
 9/12 anonim ***** válasza:
Legalább tudja az ember,melyik bemondóval hányadán áll
2014. jan. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Hoppa,kiborulni latszik a bili ... [link]
2014. ápr. 2. 10:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!