Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek is a Végkielégítés...

EagleHUN kérdése:

Szerintetek is a Végkielégítési botrányban érhető tetten leginkább hogy milyen kétszínű hazug politikát is folytat a Fidesz?

Figyelt kérdés

Történt ugyanis hogy amikor hatalomra kerültek akkor gyorsan meghozták rá a törvényt hogy a 2 millió HUF fölötti végkielégítések 98%-al adózzanak, sőt ezt visszamenőlegessé is tették hogy az (ugyancsak) lopós szocok "nehogy már" nagy lével lépjenek le. Ennek nagy részével még egyet is értettem.

De most meg lecsökkentették ennek az adónak a %-át hogy az ő lelépő embereik többet kapjanak "nehogy már" elvigye az adó a zsíros kis jövedelmeiket.


[link]


Ez az eddigi legundorítóbb legocsmányabb legkétszínűbb húzása a Fidesznek, eddig sem pártoltam őket, nem is szavaztam rájuk, de ezzel a Gyurcsány-Bajnai színvonalára süllyedtek ők is.


Remélem az ilyen dolgok nem csak az én szememet szúrják. Szóval véleményeitekre, meglátásaitokra vagyok kíváncsi ez ügyben.


És persze a fő cél hogy : MINDENKI TUDJON RÓLA AZ ORSZÁGBAN, ÉGJENEK A FIDESZESEK MINT A RONGY!


Ez utóbbit természetesen csak képletesen írtam, de ha valaki szó szerint veszi hát istenem, mosom kezeim. XD


A józanabb/normálisabb Fideszesek pedig gondolkodjanak el a kilépésről, ilyenekkel közösséget vállalni, szégyen és égés nekik (is)...

Tömeges kilépést szeretnék látni! XD

Ha nem lesz ilyen mindenki tudni fogja hogy mindannyian DISZNÓK vagytok!



2014. jan. 2. 18:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Saját magának senki nem ellensége.
2014. jan. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kár ezen felháborodni, a politika az ilyen.

Egyébként korábban sem volt 98% adó, ez csak a választóknak szóló látszatintézkedés volt.

A strassbourgi bíróság semmisnek nyilvánította a döntést (azok számára, aki pereltek), így megkapták az előző ormány alatt beígért pénzt.

Az EU nem engedélyez 98%-os adókulcsot, szerintem a 75% is magas (igaz itt az állam az egyik zsebéből pakolja a másikba a pénzt), Franciaországban is megbukott ez az intézkedés.

2014. jan. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Tömeges kilépést szeretnék látni! XD

Ha nem lesz ilyen mindenki tudni fogja hogy mindannyian DISZNÓK vagytok!

Nem kéne itt fröcsögnöd. Azt vágod,hogy az EU határozatára változtatták meg?

2014. jan. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Csak ideges lettem és így nem oktalanul "fröcsögök".

Az EU javasolta? Na szép. Most már hagyták volna inkább úgy.


Most akkor vagy az EU akarja így szándékosan szívatni őket, ahogy eddig is tették, vagy már cinkossá váltak és így "burkolták" a dolgot hogy "nem is mi akartuk visszacsinálni"-t lehessen mondania a Fidesznek?

Na melyik igaz a kettő közül?

Egyik sem jobb a másiknál.

Szóval ez sokat nem változtatott a dolgok állásán.

2014. jan. 2. 20:16
 5/6 MolotovPunk ***** válasza:
55%

A narancsosok mindig is haszonlesők voltak.

Most is azt csinálják,mint 98-2002 között,csak akkor még tudtak felmutatni 1-2 jót is,most meg már semmit sem.

2014. jan. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

mindenki tudni fogja hogy mindannyian DISZNÓK vagytok!

Ezt jól meg mondtad nekik, a veréb csiripelje meg!

2014. jan. 4. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!