Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Erről mit gondoltok?

Erről mit gondoltok?

Figyelt kérdés

A világon egyre rosszabb minden, egyre kevesebb a munka, romlik a közbiztonság, stb..


Na és itt a kérdés:


Afrikának az elmúlt 10 évben 1 trillió dollárt adtak segélyként, ebben benne van Magyarország, Ausztria, Törökország, USA és minden fejlettebb ország.


Törökök évi 1,5 milliárd dollárt költenek a kurdok segélyezésére

A franciák évi 4 milliárd dollárt költenek az arabok segélyezésére

Mi magyarok a cigányokra több száz milliárdot költünk évente, bár erről nem találtam pontos adatot.


Afrikában több mint 1 milliárd ember él és a lakosság 95%-a nyomorog. De ott van Ázsia nagy része, dél amerika, ahol szintén nyomorognak. Mi lesz ha megindulnak Amerikába, Európába, Ausztráliába, a fejlettebb társadalmakba. A fejlett országok is összeomlanak a nagy menekültáramlattól.


Afrika népessége 2025-re majdnem 2 milliárd fő lesz, és a földön is annyian leszünk, amennyit már nem lehet eltartani.


Na akkor mi lenne, ha össze fognának a fejlett országok és elpusztítanák az összes fejletlen országot. Afrika például: eszméletlen gazdag ásványkincsekben, hasznosítanánk és kész. A fejlett országok így újra virágoznának és nem kellene segélyekre költeni vagy ilyesmik. Ha valaki azt írja, ne küldjünk segélyt és kész, el van intézve, annak íróm, hogy tuti fellázadnának és abból nagy baj lehet számunkra.



2014. jan. 3. 16:24
 1/4 anonim ***** válasza:
71%

"Na akkor mi lenne, ha össze fognának a fejlett országok és elpusztítanák az összes fejletlen országot."


Na utána tegye be egyetlen fehér ember a lábát keresztény templomba, vagy próbáljon tükörbe nézni...

2014. jan. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Erkölcsi aggályaid szemmel láthatólag nincsenek, akkor csak azt kérdezem meg, hogyan pusztítod el őket maradéktalanul és hogy a fejlett országok ne szenvedjenek jelentős anyagi, környezeti és személyi kárt.


Ha ezt vázolod és az utána keletkező munkaerőhiányt is megoldod, akkor sok sikert az előterjesztéséhez.

2014. jan. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem, ez nem az én ötletem, csak találtam a neten egy forumon, csak senki nem válaszolt rá, azért tettem fel itt.


Egyébként szerintem durva, de van benne igazság. A társadalmat át kell alakítani.

2014. jan. 3. 18:14
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát ha nem is pusztítanánk el őket, de segélyezni akkor sem kéne.


Amúgy Kína most éppen azon van, hogy gazdaságilag gyarmatosítsa Afrikát. Elég jól megy nekik és ők nem fognak azzal szöszölni, hogy kit kell segélyezni és kit nem. Szerintem simán kiirtanák a négereket, ha a világon semmi más nem létezne, csak Kína és Afrika. De nem csinálhatnak népirtást, mert a világ közvéleménye eléggé felháborodna miatta.

2014. jan. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!