Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondolsz az olyanokról,...

Mit gondolsz az olyanokról, akik nem tisztelik a mások véleményét?


2014. jan. 5. 00:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Azok nem merítik ki a civilizált ember fogalmát. Megvetem őket.


(a linked nem érthető)

2014. jan. 13. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Mert úgy látszik már nem oda mutat, mint eddig.
2014. jan. 14. 01:04
 3/11 anonim ***** válasza:
Azt, hogy nem kötelezö tisztelnem minden felkegyelmü hülye agybomlasait...de ezt csak gondolom, ennek hangot nem adok!
2014. jan. 26. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Hm, nem oda mutat?


Kedves Kérdező, akkor intézkedj!

2014. jan. 26. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
A linkelt kérdés gondolom közben törlésre került.
2014. jan. 26. 15:05
 6/11 anonim ***** válasza:
Hát akkor emlékezetből foglald össze a tartalmát, mert így nehéz hozzászólni a témához.
2014. jan. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Hiszen már hozzá is szóltál... :-)


Nem tudom mennyire fair, ha csak így emlékezetből (hisz jó egy hónapja történt)írom ide, de valami olyasmit kérdezett, hogy:


Mit gondolsz az olyanokról, akik fröcsögnek a kormány politikája ellen, majd lejönnek a netről, visszamennek a panelba, ingyen igénybe veszik TB alapon a pszichiátert?


Majd emlegetett "komcsi nyuggereket" is ezzel kapcsolatban.


Természetes, hogy a saját véleményünk mellett kiállunk, de ne utasítsuk el annak lehetőségét, hogy esetleg, feltéve (de meg nem engedve ;-) a másoké, az ő szempontjukból ha nem is elfogadható,de legalább érthető.

A minősítései háborítottak fel igazán.

Ez a "nyuggerezés",komcsizás ,(panel)prolizás, meg, hogy kvázi hülye aki nem ért egyet a kormánnyal, kiverte a biztosítékomat. Miért kellene mindenben egyetérteni a kormánnyal? Úgyis csak az idő mondja majd meg igazuk van-e...

UI: Panelban élek, nyugdíjas nem vagyok,a TB-ért keményen fizetek, a munkáltatómmal együtt. A kormány eddigi tevékenysége még nem okozott károkat nekem (nem vagyok trafikkárosult, az egykulcsos adórendszer és a adójóváírás eltörlése matematikailag megmagyarázhatatlan módon nem csökkentette jövedelmem, a rezsicsökkentés jól jött, az bolti árak folyamatos emelkedése nem annyira. :-)

Már nem szavazok senkire.

Ennyit rólam. Remélem így már könnyebb véleményt alkotni a kérdésben.

2014. jan. 26. 17:42
 8/11 anonim ***** válasza:

Igen, így már könnyebb válaszolni, körvonalas a téma.


Szerintem egy kulturált ember a másik ember véleményének tiszteletben tartása által a másik ember puszta létének tiszteletben tartását fejezi ki. Egy kivétel van: a gyűlölet-vélemény. Az ilyen embert véleményével együtt ki kell rekeszteni.


Folytattam már itt a Gyakorin másokkal parázs vitát, és rohadtul nem tudtuk meggyőzni egymást, de a végén kölcsönös jókívánságokkal búcsúztunk, megköszönve, hogy kifejtette álláspontját. Ám volt többször olyan is, hogy kérdésemre rövid válaszként csak azt írta a figura: - Hülye.


Az általad összefoglaltakkal alapjában egyetértve, hozzáteszem, hogy az én szememben hazánkat immár 70 éve ugyanaz az - eredetileg kommunista gyökerű, de mára burzsoáziává alakult - oligarchia uralja. Ebbe a képletbe helyezve a politikát, világossá válik a régi politikai bűnözők "Összefogás"a.

2014. jan. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

" az én szememben hazánkat immár 70 éve ugyanaz az - eredetileg kommunista gyökerű, de mára burzsoáziává alakult - oligarchia uralja"

Ebben egyetértünk.

2014. jan. 26. 23:50
 10/11 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy sokan vagyunk így ezzel :-)
2014. jan. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!