Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Melyek Magyarország negatív...

Melyek Magyarország negatív rekordjai?

Figyelt kérdés

Segítenétek összeszedni Magyarország 2002 és 2010 között létrejött negatív rekordjait Európai szinten? Mert hogy szeretnék egy videót csinálni ezekből,valamint kíváncsi vagyok mennyi van.

Negatív rekord pl: Magyarországon a legmagasabb mértékű a korrupció.

Előre is köszönöm!


2009. nov. 29. 17:30
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
34%
Legtöbb dobozbámuló béna?
2009. dec. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 anonim ***** válasza:
34%
Hogy ne aprózd el a videód témáját, csak a KORRUPCIÓRÓL. Ez olyan hálás téma, hogy nem tudod befejezezni. Ezért aztán folyamatosan készitheted a videókat. Ha jól csinálod milliárdos lehetsz, ha nem rosszul is végezheted. Gondolkozz a megoldáson Kérdező!
2009. dec. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 anonim ***** válasza:
54%
Előző, mennyiért nem írod le mégse, amit írtál?
2009. dec. 3. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 A kérdező kommentje:
Még nem volt időm válaszolni. Előző kérdésedre:Az, akinek van tv-je. Az,hogy te nem nézel tv-t,az a te magánügyed.
2009. dec. 4. 08:07
 25/49 A kérdező kommentje:

tegnap 22:54-nek

Én a kormány nyolc év alatt elért eredményeiről csinálok videót. A korrupció csak egy "intézkedés" aminek következménye a videóban feltüntetett eredmények.

2009. dec. 4. 08:38
 26/49 anonim ***** válasza:
59%

Hát kedves kérdező, már most a korrupció mezsgyéjén lépegetsz! A kommentek alapján innen-onnan vett statisztikák (már aki hisz az "ilyenekben"!)alapján a videóid hiteltelenek lesznek! Ha ilyen dolgokban leled örömödet akkor a kapitalizmus áldozatairól is gyüjthetnél anyagot, mert a kommunizmussal már megelőztek! Áldozat vagy a "rendszer" áldozata! Fiatal vagy "rendszer" fiatalja! Keress magadnak emberibb témát, ne azt az országot vegzáld ahol élsz, mert igy magad leszel az első negativ rekord! Linkeskedjél, irj hazugságokat, mert az igazat Te sem fogod megtudni!


Ha ezt választottad vedd a kritikáját is vállalkozásodnak.

2009. dec. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 anonim ***** válasza:
54%
Miért érzem úgy, hogy az utolsó válaszolónak igaza van...?
2009. dec. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 A kérdező kommentje:

13:38-nak: Köszönöm a kritikát,de mivel a híradóban(nem,nem a legnépszerűbb csatornákon hallgatok/nézek/olvasok híreket) egyre csak azokkal az infókkal találom szembe magam,amiket ide gyűjtöttek a jóemberek,azt gondolom,hogy ezek alapján igen is hiteles lesz a videóm. Az szerintem magánügy,hogy az emberek elhiszik e a tényeket,vagy nem,vagy abban hisznek,hogy a média kizárólag csak hazugságokat közöl. A hazugság ugyebár relatív fogalom. (:

Azt mondod csináljak videót inkább a korrupcióról vagy a kapitalizmus áldozatairól? Egy a problémám ezzel: már más valaki megcsinálta,és jobban,mint ahogy én tudnám! Nem azért választottam ezt a témát mert nincs jobb dolgom, vagy mert le akarom járatni a magamat és hazámat,hanem azért,hogy mások szemét első emberként egy kicsit jobban felnyissam,mert szeretném,ha minden rendben lenne ebben az országban. Szóval maradok ennél a témánál.

2009. dec. 4. 21:35
 29/49 anonim ***** válasza:
59%

Sajnálom, a meggyőződésedet!Nem vezet sehova!A negativ tulajdonságok nem a jót szokták kihozni sem az emberekből sem az ügyekből. Ám nem hiszek abban, hogy a magyar pesszimista, de mindig akadnak olyanok, akik annak akarják láttatni.

Akkor irj Magyarország negativ rekordjairól, ha egyszer is kezet fogtál Magyarországgal! Ha ez nemsikerül ne irj Magyarországról, meggyőződésed ellenére sem!

2009. dec. 5. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 anonim ***** válasza:
100%
Azt képzeled, hogy majd te megmondod a frankót? Én épp az ilyen videókat tartom a leghiteltelenebbnek, mert ha valaki olyan késztetést érez magában, hogy neki emberek szemét kell felnyitnia az biztos nem isteni sugallat, hanem pitiáner kis földi beképzeltség. Ilyen embert sokat láttam már, de mind csak erőlködő, okoskodó áldozat, aki nem látja az igazságot!
2009. dec. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!