Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Azoknak, akik nem szeretik a...

Azoknak, akik nem szeretik a cigányokat, a viselkedésükkel van probléma vagy abban az esetben sem akarnák őket az országban látni, ha a magaviseletükkel amúgy nem lenne probléma?

Figyelt kérdés

Ez egy felmérés akar lenni. Mindenki írja le a saját véleményét és hogy a környezetében mit tapasztal ebben az ügyben.

Ha másképp akarnék fogalmazni, arra lennék kíváncsi, hogy az emberek valóban rasszisták-e és a külső jellemzőik miatt sem szeretik a cigányokat, vagy csak a kultúrájuk miatt.



2014. jan. 5. 20:03
1 2 3 4 5 6
 1/59 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb ember kezdetben csak a kultúrájuk, életmódjuk, felfogásuk miatt utálja őket, ez később fokozódik és magát az etnikumot fogja utálni.
2014. jan. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/59 anonim ***** válasza:
21%

Engem nem érdekelnének, ha nem viselkednének úgy ahogy.


Egyébként nézz utána a rasszista és az antiszemita jelentéseinek. Pont, hogy a rasszizmus jelenti azt, hogy azért utáljuk azt a valakit, amit csinál. Az antiszemita meg a bőrszíne miatt, amiért olyannak született.


De nem biztos. Azért nézz utána.

2014. jan. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/59 A kérdező kommentje:
Tehát rájuk néznek, látják a fizikai jellegzetességeiket, mint az egyenes, fekete haj, barna bőr, jellegzetes arcberendezés és járás, aztán azt mondják, hogy ilyenek nem kellenek az országba?
2014. jan. 5. 20:09
 4/59 A kérdező kommentje:
Hát kettes, szerintem te ezeknek nem néztél utána.
2014. jan. 5. 20:10
 5/59 anonim ***** válasza:
100%
A környezetemben egyre több cigány él, mivel városunkban az eddig (sok-sok évtizede) hagyományosan cigányok által lakott utcákat elit negyeddé kívánják átalakítani, az ottani putrilakókat idedobják a nyakunkba. Azóta éjjel-nappal megy itt a hőbörgés, beszólnak az embernek, fenyegetőznek, szeméthegyek, vizelet, köpet és egyéb maradványok vannak a házak körül, megszaporodott a lopások száma, és az itt lakó többség már nem érzi jól magát ezek miatt. Ha minden tekintetben ugyanúgy élnének, tanulnának, dolgoznának és kulturáltan viselkednének, mint a magyar, illetve az európai lakosság többsége, az égvilágon semmi bajom nem lenne velük. Így viszont azt kell, hogy mondjam, hogy a többség nyugalma érdekében jobb lenne őket minél messzebb telepíteni.
2014. jan. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/59 A kérdező kommentje:
Szóval úgy értem, hogy kinek van velük esztétikailag problémája.
2014. jan. 5. 20:15
 7/59 A kérdező kommentje:
Szóval 5-ös, neked csak kulturálisan van velük bajod, de esztétikailag nem. Világos, pontosan ezt akartam tudni.
2014. jan. 5. 20:17
 8/59 anonim ***** válasza:
21%

Hát ronda barna cigány fiúk inkább menjenek innen akármilyen rendesek.

Szép olajosbőrű cigány lányok nyugodtan maradhatnak :D

2014. jan. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/59 anonim ***** válasza:
21%
méghakicsit rosszak is :D
2014. jan. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/59 anonim ***** válasza:
100%
A cigány egy társadalomromboló, primitív, közbiztonságbomlasztó, kegyetlen népség, bárhogyan is próbáljátok finomítani a dolgot. Ez van és kész, ők egyszerűen nem valóak egy fejlett, értelmes társadalomba, mert csak züllesztik és rombolják azt. Egyáltalán nem vagyok antiszemita, de ez az igazság.
2014. jan. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!