Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha esetleg a baloldali tömörül...

Ha esetleg a baloldali tömörülés nyerne az idei országgyűlési választásokon, az hatalmas nagy tüntetéssorozatot indítana el?

Figyelt kérdés
2014. jan. 6. 21:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
65%

Max. Pesten. Vidék utálja orbánt. Déli országrész csak romlott amióta a fidesz van kormányon. Mszp idejében legalább kertészet ment. Most az se. De ez csak egy példa. Próbáltatok már csongrád békés meg pécsen ipari munkahelyet keresni? Sőt, ez megint csak egy példa volt csak.


Nincs erre semmi. Van pest, meg vagy magyarország. És ezt sikerült felerősítenie a fidesznek.

2014. jan. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
vagy = van
2014. jan. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem pont fordítva van.

Budapesten utálják a Fideszt és vidéken szeretik jobban.


Mondjuk én sem Fideszt sem MSZP/Bajnai/DK-t istenítő embert nem ismerik.

2014. jan. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
35%
Simán kinézem, hogy megint utcára vonul a csürhe.
2014. jan. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
57%
Pesten utálják inkább mint vidéken.Pest miatt veszített kétszer is ezért kezeli bűnös városként.Ja és a válasz:biztos rászabadítaná a félhülye birkamenetelő debileket a városra.
2014. jan. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Bármelyik oldal is fog nyerni, az ellenlábas tábor ki fogja küldeni a bérenceit rombolni.
2014. jan. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Szerintem a baloldali szavazókra nem jellemző, hogy kivonulnak az utcára tüntetni.
2014. jan. 6. 21:27
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy,hogy melyik oldal nyer mikor a szocik voltak kormányon akkor azt szidták az emberek most meg ezt szidják,egyik se tudott semmit elérni annak érdekében,hogy az emberek jobban éljenek egyre szegényebb az ország.Mellesleg a az mszp-nek 8 éve lett volna arra hogy valamit tegyenek ez ellen,a fidesz kétharmadhoz pedig kellet az mszp kudarca.ennyit az mszp-ről.Egyébként nem vagyok fideszdrukker sem.
2014. jan. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Legfeljebb a Birkamenet tüntetni!. Az ország többsége örülne, hogy sikerült leváltani a Fideszt. Én vidéken lakom, de itt nagy a Fideszt-ellenesség.
2014. jan. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Tök mindegy. Ha az emberek többségének tényleg csak odáig terjed az értelmi szintje, hogy visszahozza az ezerszer levitézlő "baloldali tömörülést" az ezerszer levitézlő fidesz helyett, akkor úgy sincs miről beszélni. Minden halad a 23 éve megszokott úton.
2014. jan. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!