Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Jobbik miért csak a Parlamen...

A Jobbik miért csak a Parlamentben politizál és nem megy ki amellé az utcára, mint egy népmozgalom és valóban keverné az állóvizet?

Figyelt kérdés
Nem azt mondom, hogy itt öljenek le mindenkit, de ha annyira kormányra akarnak kerülni és megakarják váltani az országot, akkor cseréljék már le végre a vérszegény pártelnöküket és tegyenek már oda valaki olyat, aki képes normálisan szónokolni és szervezni a pártot, induljon már meg a hadjárat a száz és ezermilliárdok lenyúlói ellen, a Mutyiország félázsiai mentalitásának felszámolására. És emellett még próbálhatnák szétoszlatni a Jobbikkal kapcsolatos tévhiteket (pl. EU-ból ki akar lépni, multikat ki akarja hajtani, gettósítani akarja a cigányokat)
2014. jan. 9. 18:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
35%
Ha Jobbik nyer, akkor nyilvános akasztást fognak rendezni Gyurcsánynak és Bajnainak nemzetellenes bűneikért.
2014. jan. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
33%

Szoktak, de ritkán.


A gárdát is leépítették.Pedig addig növekedett a Jobbik népszerűsége amíg volt rendes gárda vonulás.A gárda megmutatta az embereknek, hogy nincsenek egyedül, ha összefognak akkor cselekedhetnek a cigányok ellen.


Egyáltalán mi a franc lett a Jobbikkal, hogy liberális parancsra leépítette a gárdát?

2014. jan. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
52%

Az a kövér még a Parlamentből is kitiltja a munkatársaikat, és egy csomó utcai rendezvényre nem kaptak engedélyt. Szóval nem értem a problémádat.

Vona Gábor nem vérszegény, nem tudom mit vársz?

2014. jan. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
2014. jan. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
52%
A jobbik egy kicsit mintha visszavett volna a radikalitásból .Enyi az egész. Zsidósztak, cigányoztak és a támogatottságuk mégis megrekedt egy szinten. Most mást próbálnak.
2014. jan. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Ozmium42 ***** válasza:
53%

"mint egy népmozgalom"


No, ez az, ami egy párt sosem lehet.

2014. jan. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
44%

"Az a kövér még a Parlamentből is kitiltja a munkatársaikat, és egy csomó utcai rendezvényre nem kaptak engedélyt. Szóval nem értem a problémádat."


Akkor béreljenek ki egy rohadt nagy csarnokot vagy mit tudom én. Legyenek már kicsit kreatívabbak, mert ezek annyira nevetséges kifogások.


"Vona Gábor nem vérszegény, nem tudom mit vársz?"


De, teljes mértékben vérszegény. Leírtam, hogy mit várok.

2014. jan. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
58%
Attól, hogy kimennek az utcára, még nem biztos, hogy az emberek mellé fognak állni. Nem sokan kérnek a szélsőséges nézetekből.
2014. jan. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Jobbik mitől szélsőséges ? Programját elolvasó újságírók ill. politikában járatos emberek szerint a Jobbik egy normális, konzervatív párt a programja alapján, csak a cigányproblémát tartják kitalációnak:


http://www.youtube.com/watch?v=BEvNOmeewhw

2014. jan. 9. 21:02
 10/14 anonim ***** válasza:
58%
A videót már láttam és a programját is olvastam. Nincs szükségem sem csendőrségre, sem pedig az EU provokálására azok után, hogy mennyi támogatást kapunk tőlük. Kihasználták, hogy egyre inkább fajgyűlölő, önimádó ország vagyunk és ennek megfelelően költöttek egy jól hangzó szöveget a kiadványukba. Ám ezek konkrét megvalósításának módjáról egy szó nem esik.
2014. jan. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!