Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az mszp mindent el akar...

Az mszp mindent el akar törölni amivel a családokat és gyereket nevelőket támogatják?

Figyelt kérdés

Az mszp már a gyed extrát is el akarja törölni nem csak a rezsicsökkentést. STB...


Miért akarják a családokat újra megsarcolni?


2014. jan. 11. 10:56
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
2014. jan. 11. 10:59
 2/16 anonim ***** válasza:
25%
hát elég egyszerű válasz, szerintem ma alig alig akad(ha egyáltalán akad) Magyar érdekeltségű politikus, Magyarországot jelenleg elakarják foglalni csak ugye a 100 évvel ezelőtti módszerek tilosak, ezért a magyarok számára élhetetlenné teszik ezt a helyet és a külföldiek számára meg kiváló feltételeket adnak(filléres telekvásárlások, filléres gyárvásárolások stb...)
2014. jan. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
5%
Törölje csak el, el kell menni dolgozni, nem a gyerekcsinálásból kell megélni.
2014. jan. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
2014. jan. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
64%

http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__525..


Te arra izgulsz, hogy folyamatosan kiírod ugyanezt a kérdést?

2014. jan. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

""Törölje csak el, el kell menni dolgozni, nem a gyerekcsinálásból kell megélni.""


Igazad van!

Senkinek sem szabad gyereket szülnie.

Akkor legalább nem születnek olyan ostobák akik ilyen butaságokat tudnak irni mint te!

2014. jan. 11. 11:34
 7/16 A kérdező kommentje:

4-es 5-ös!


Azokat a kérdéseket nem én írtam ki!

Arról én nem tehetek, hogy más is ír ki hasonló kérdéseket,mert mást is érdekel a téma én is "összeszedhetném" a hasonló témájú kérdéseket és belinkelhetném.

2014. jan. 11. 11:37
 8/16 A kérdező kommentje:

""Törölje csak el, el kell menni dolgozni, nem a gyerekcsinálásból kell megélni.""


Te tudod egyáltalán mi az a gyed extra?

2014. jan. 11. 11:42
 9/16 anonim ***** válasza:

MNOMNOMNOMNOMNOMNOMNOMNOMNOMNOMNOMNOMNOMNOMNO


Akasszátok fel magatokat. Olvasd el inkább a programjukat, amit ŐK(pártok) maguk írtak, ne ilyen szennyre hivatkozzatok. Az az oldal nem csinált fennállása óta semmit, csak mocskolódott.

2014. jan. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
7%

Sosem értettem ezt a csőlátású felfogást, hogy miért akar minden nép szaporodni. A Föld annyira túlnépesedik, hogy 30-40 év múlva luxus lesz húst enni, már ha lesz egyáltalán addigra még. Erőforrások ritkulnak, mert olyanok vagyunk a bolygón, mint a sáskahad és csak egyre növekszünk.


Hol érdekel engem, hogy Záhony és Hegyeshalom között pont picit fogy az emberiség? Nem tökmindegy, hogy 10 vagy 9,7 millióan vagyunk?


A legnagyobb szívesség, amit tenni lehet az ország felé az az, ha nem szaporodunk.

2014. jan. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!