Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Minek ment szét az MSZP több...

Minek ment szét az MSZP több pártra, amikor most meg együtt indulnak a választáson?

Figyelt kérdés
Csak én nem értem ennek az értelmét?

2014. jan. 14. 15:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
60%

Várható volt.


Mesterházy, Gyurcsány, Bajnai, most meg lehet Fodor is.Lassan jön Kuncze , Ungár Klára.

Ja, meg Mohácsi Viktória, mert nélküle nincs "fejlődés"


Szemét egy banda.

Ezek a liberálisok több kárt okoztak az országban, mint Hitler, a tatárok meg a törökök egyszerre.

2014. jan. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%
Azért mert kétszínűek és álszentek. De a hatalom érdekében sokan mindenre képesek. Az ilyen Fodor G-ok meg Kuncz Gáborok - nak elég a biztos bejutás.Így négy évig biztos a megélhetésük. Gabriella volt fideszes szdsz-es most épp liberális ahogy az anyagi érdeke kívánja. Kunczét inkább nem is minősíteném mert az túl mocskos lenne. 4 Évig eldörmög a parlamentben megint.
2014. jan. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
80%

Hát ez várható volt.....


Gondolom azért mert marakodtak a koncon, de most is majd az lesz, viszont most mindent a hatalomért.


Hát, hogy én nem szavazok rájuk az biztos!

2014. jan. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%

NEM együtt indulnak. Csak átengedik a jelöltséget annak, akinek több esélye van abban a körzetben.

Csak így van az ellenzéknek esélye, hogy eredményt érjen el.

2014. jan. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Gondolj bele, ha mondjuk van egy körzetben 6 balaoldali párt akire szavazhatsz, akkor az a sok szavazat eloszlik, egyértelmű, hogy a fideszé lesz. Ha csak egy baloldali párt van, akkor még ha nem is szavaznak annyian nagyobb az esély a győzelemre. Nagyon okos volt a fidesz, hogy ilyet csinált, rákényszerítette a bal oldalt az összeefogásra, hgoy aztán mocskolhassa őket, amiért ilyen álszentek, hogy szétmentek most összefognak. Nem vagyok sem baloldali se mfideszes, tényt írtam le...
2014. jan. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Hogy kényszerítette őket rá a Fidesz?

Szerintem saját maguktól mentek szét...

2014. jan. 14. 16:11
 7/11 anonim ***** válasza:
A FIDESZ sok minden politikai történésnek ott állt a hátterében, legfeljebb a nagyközönség nem ismeri a részleteket. Mi lett a Kisgazdákkal ? Torgyánt megvették kilóra, ő meg hozzásegítette a saját pártját a széteséshez. Egyébként nem lehet semelyik pártot egyetlen hatalmas és erős tömbként felfogni. Minden pártban vannak különböző irányzatok, szélsőségesebbek és megengedőbbek is. Viszont tény: egységben az erő, ha valamit el akarnak érni, akkor nem a különbözőséget kell kiemelni, hanem az azonosságot.
2014. jan. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

...


Torgyán József 3/3-as komcsi besúgó volt. Ő verte szét a kisgazdágak!

2014. jan. 14. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Galamb András ***** válasza:
Ha alakitól egy pártot kapsz érte pénzt ennek a pénz felvételnek megteremtették a feltételeit. Ezzel is az adózók pénzét csalták ki. Ha kormányon vannak akkor is csalnak ha ellenzékben akkor is nekik mindegy csak csalni tudjanak.
2014. jan. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Joe Makepeace ***** válasza:
Értesz a politikához...
2014. jan. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!