Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek a Jobbik szimpatiz...

Szerintetek a Jobbik szimpatizánsok a Fideszeseket vagy az MSZP-seket utálják jobban?

Figyelt kérdés
Ha lehet, csak Jobbikosok írjanak!
2014. jan. 16. 14:27
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Jajj, ne gyere már ezzel az ócska, falmelléki szöveggel, hogy minden országban az ember mintapéldányai élnek, csak magyaro. lakossága a gazember, meg förtelmes gyűlölködő szeméttróger.

Jó lenne leszokni erről. A "kivándorló"/menekülő idióták hintik a port a többi szemébe, hogy ha 1200 km-rel messzebbről rabszolgáskodsz, akkor már te vagy a legkirályabb gyerek, mert csak az arab/n.igger mellett jó az élet az UK-ban. A normálisabbja inkább továbbtanul mondjuk műszaki, vagy gazdasági vonalon, és nem szopatja magát a mekivel meg a vécémosással kint. Itt jegyezném meg, tisztelet a kivételnek, akik mondjuk mérnökként vagy orvosként valóban hasznos munkát végeznek külföldön, ezzel is öregbítve az ország jóhírét.

2014. jan. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Az MSZP-t jobban utálják mint a Fideszt, de valójában a cigányok, zsidók, komcsik és a melegek azok akik célkeresztben vannak.
2014. jan. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Galamb András ***** válasza:
Az én körömben úgy látom, hogy a Jobbik utálja az MSZp-ét.
2014. jan. 17. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
A Jobbikos szavazó talán egyikre sem szavazna, de ha dönteniük kéne, akkor a többség előbb szavazna a Fideszre, mint az MSZP-re szerintem!
2014. jan. 18. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
35%
Én Jobbikos vagyok, és rájuk is fogok szavazni, de a Fidesznél jobban senkit nem utálok, még az MSZP-t sem.
2014. jan. 31. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!