Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mért nem hitte el senki hogy...

Mért nem hitte el senki hogy a baloldal egyesülni fog?

Figyelt kérdés

Mindig megemlítettem hogy Bajnai-Mesterházy-Gyurcsány bagázs egyesülni fog a választások elött mert csak egy nagy színjáték amit ezek csinálnak!

Aztán valahogy mégis igazam lett!

A baloldali szavazók mégis mit várnak ezektöl az emberektöl akiknek mindenféle kétes ügyei vannak hogy majd az ilyen burzsuj csapat fogja felvirágoztatni az országot?


Mért nem látják a nagy baloldali szavazók hogy ezek igérnek fűt,fát csak azért hogy hatalmon legyenek és újra milliókat lophassanak!



2014. jan. 16. 14:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
50%

Én is tettem fel ilyen kérdést és valószínű mások is, igazából nem kellett sok ész hozzá, ez az egyetlen esélye az ellenzéknek.


Így lesz tényleges kétpártrendszer. Nem mintha eddig nem ez lett volna.


Na most ezzel a baloldal azt fogja elérni, hogy -

aki nem MSZP-s, az vagy nem szavaz, és akkor alacsony lesz a részvételi arány, ami a szélsőségeknek, a kevés, de erős szavazóbázissal rendelkezőknek kedvez,

vagy

bejön nekik és kénytelen rájuk szavazni és akkor a Fidesz tényleg xarban lesz, de hogy 2/3 nem lesz az biztos.



DE hol marad Széles Gábor úr és az "ingyenenergia" amivel 2/3 -a lesz a Fidesznek?

2014. jan. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
29%
jaj, Rasi, unalmas és elavult vagy
2014. jan. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nem kell hozzá sok ész de valahogy senki se akarta elhinni!
2014. jan. 16. 15:10
 4/14 anonim ***** válasza:
39%

"Mért nem látják a nagy JOBBoldali szavazók hogy ezek igérnek fűt,fát csak azért hogy hatalmon legyenek és újra milliókat lophassanak!"


Ha a baloldalit behelyettesítjük jobboldalival akkor láthatjuk hogy milyen igaz ez a kijelentés. :)

2014. jan. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszönjuk!
2014. jan. 16. 15:18
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
Hát akkor erről ennyit. :)
2014. jan. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Andizsuzsi ***** válasza:

Én elhittem, sőt biztos voltam benne.


"Mért nem látják a nagy baloldali szavazók hogy ezek igérnek fűt,fát csak azért hogy hatalmon legyenek és újra milliókat lophassanak!"


Belátom. Amit nem látok, az olyan párt, aki nem ezt teszi.

2014. jan. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ha nem is azért váltak szét tudatosan, hogy aztán összeboruljanak, azért az idő nagy úr, de a pénz még nagyobb. Esélyük meg csak így van papíron, ehhez nem kell egyetemi diploma, hogy valaki észre ne vegye. Ettől függetlenül nem hiszem, hogy 35%-nál többet tudnának kipréselni a dologból hazugságok ide vagy oda. Akkor inkább az emberek azt mondják, hogy oké, a Fidesz sem tuti, hát próbáljuk meg a Jobbikot. Csakhogy a Jobbik PR-ja ezt nem tudja kihasználni.
2014. jan. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
47%

Kisfiam, ők rég nem milliókat lopnak, hanem már rögtön fejenként is milliárdokat...

Én személyszerint azért nem hittem el, mert igazából még most sem egyesültek. Ott van baloldalon még az LMP aki nem egyesült velük, ígyhát az hogy a baloldal egyesült, egy hamis állítás.

2014. jan. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

"Belátom. Amit nem látok, az olyan párt, aki nem ezt teszi."


De a baloldal nagyon és pofátlanul!

2014. jan. 16. 15:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!