Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki fog nyerni 2014-ben?...

Ki fog nyerni 2014-ben? Jobbik, Mszp, vagy a Fidesz?

Figyelt kérdés
Valóban érdekel, ki hogy látja.

2014. jan. 17. 19:27
1 2 3 4 5
 11/46 A kérdező kommentje:

Én viszont közgazdász vagyok, és nem csak figyelemmel követem, hanem értem is a nemzetgazdasági programjukat. Látom, hogy mit miért akarnak csinálni, és helyettük ég a bőr a képemről, olyan dolgokat akarnak megvalósítani egy alig tízmilliós ország felvevőpiacával, amiket egész egyszerűen nem lehet. Egy katasztrófa. Hihetetlen sok sebből vérzik, és olyan orbitális baromságok vannak benne, amiket még az sem ment, hogy nyilvánvaló "válassz meg engem, mert én ígérem a legtöbbet/legjobbat" kamuszöveg.


Mindenesetre nem ez a kérdés, szerintem inkább a 2014-es választásokkal foglalkozzunk, ne a Jobbik gazdaságpolitikájával.

2014. jan. 17. 20:53
 12/46 anonim ***** válasza:
37%

Kérlek ne sértődj meg de lehet, hogy rossz könyveket tanultál, és veled van a baj.

Az oktatási rendszert ezért kaparintotta meg a liberális törpepárt, ki az egész MSZP-t is bedöntötte, az országgal együtt..a gazdaságtan nem matematikai örökképlet!

2014. jan. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 A kérdező kommentje:
Soha nem is állítottam. Kérlek, te se sértődj meg a kérdésért, de te pl. közgazdász vagy? Vagy miért gondolod azt, hogy hasznos véleményt tudsz formálni egy gazdasági -ráadásul államgazdasági, ami még 100x bonyolultabb- kérdésben?
2014. jan. 17. 21:01
 14/46 anonim ***** válasza:
49%
sosem gondolnám..de a Jobbik ellenszenvét az a pár barom kelti, akik ki fognak hullani, nem érdemes az egész pártot elásni! Még neked sem
2014. jan. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 A kérdező kommentje:

És ha ne adj' isten kihullik az a pár ember, akiről írtál, én, mint választópolgár biztos lehetek abban, hogy a Jobbik onnantól kezdve már nem kormányozná a falnak az országot (gazdasági értelemben) ? Vagy hogyan kapcsolódik ez ide?


Ne érts félre, én is örülnék, ha a butább, és a tényleg nagyon sötét politikusok (olyanok, mint a jobbiknál Novák, vagy a fidesznél Selmeczi) eltávoznának a pártokból, de ez a pártok lényegén, már meglévő elgondolásaikon szerintem nem változtatna.

2014. jan. 17. 21:18
 16/46 anonim ***** válasza:

Csak találgatni lehet hogy mithoz a jövő. Az alábbi linken is ez megy.


[link]

2014. jan. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
Hát, mi nem, az biztos :D
2014. jan. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 A kérdező kommentje:

ma 21:28


Na jó, de "tartalékok" = az a réteg, akik az utolsó pillanatban, szinte öntudatlanul beszédelegnek választani annak, aki a legjobban hívja befelé őket valamilyen módszerrel. Tipikusan a romák, és a már szenilis nyugdíjasok, idősek. Ez nem új hír, ezek mindig is az épp aktuális ellenzék oldalán voltak, és lesznek.

2014. jan. 17. 21:48
 19/46 anonim ***** válasza:
76%

Nem mindegy neked? Nekem szinte az. A százalék a fontos?

Nyilván a Fidesz nyeri óriási fölénnyel utána Jobbik, majd a balos szemétdomb.

2014. jan. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
77%

Ezért mondtam hogy akármi is lehet.

Már olyat is hallottam hogy elfogadják az ingyen tüzifát X párttól és ha szavazni mennek akkor az MSZP re szavaznak.

:)

2014. jan. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!