Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az Összefogás szavazói miért...

Az Összefogás szavazói miért Oroszország / Putyin ellenesek?

Figyelt kérdés
Miért az EU-t választják az oroszok helyett ?
2014. jan. 18. 16:19
 1/5 anonim ***** válasza:
74%

Miért kellene választani a kettő közül?

Én mondjuk személy szerint választok, mégpedig az EU-t, s az ok igen egyszerű: Magyarország szerintem inkább tartozzon a demokratikus Nyugat-Európához, mint a féldiktatórikus, embertelen, "ahomoszexualitásbűn" Oroszországhoz.

Jó néhány évtizeden keresztül részünk volt abban, hogy milyen volt az orosz szférába tartozni, szerintem ez éppen elég arra, hogy tudjuk: kösz, nem kérünk belőle még egyszer.

2014. jan. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, bár nem vagyok "Összefogás szavazó", de azért én sem tudtam, sírjak vagy röhögjek, mikor rendszeresen előfordul, hogy újságírót börtönbe zárnak, mert rosszat mondott Putyinról, vagy valaki tüntet Putyin ellen, és annyi pénzbüntetésre ítélik, mint kb az egyévi fizetése. Viszont elég hangosan mondogatja, hogy az oroszok jók a melegek meg rosszak ahhoz, hogy a magyar jobboldal elérzékenyüljön a gyönyörűségtől.
2014. jan. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Eddig az volt a hazaáruló, aki nem utálta az oroszokat. Döntsétek már el végre, hogy mi az álláspontotok!

Én is az EU-t támogatom, nem pedig a keletet.

2014. jan. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ellentétben veled és a fidesz tagjaival ők nem orosz autóval járnak, nincs orosz tv-jük, mosogatógépük és velem együtt nem is akarnak. Téged és a fidesz összes tagját azzal jutalmaznám, hogy életetek végéig minden műszaki cikk amit használtok csak orosz gyártmány lehet.
2014. jan. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Az összefogás szavazók nem biztos, hogy Putyin ellenesek, a fideszesek se biztos, hogy Putyin barátok.


Olyan gyorsan és csendben megegyeztek az atomerőműről, hogy közben az embereket meg nem kérdezték akarnak-e orosz hitelt akármelyik pártra is szavaztak. Mindenki fizetni fogja, mert ingyen ebéd nincs.


A vezetőink pártállástól függetlenül megegyeznek a számukra előnyösebbel, nép meg egymásnak esik hogy te orosz barát, te meg EU talpnyaló. Végül a politikusok röhögnek rajtunk, mert amíg mi ezzel vagyunk elfoglalva ők kilopják a szemünk.

2014. jan. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!