Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Homoszexuálisoknak melyik...

Homoszexuálisoknak melyik pártra érdemes szavazni, ha a most létrejövő MSZP-DK-Együtt2014-PM-Liberális bűnbandára nem akarnak amiatt, hogy ugyanezek tették tönkre 2002 és 2010 között az országot?

Figyelt kérdés

2014. jan. 18. 21:43
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
*hazafiatlan
2014. jan. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
A 4K elfogadó, van meleg tagja is. Az LMP nem lenne rossz, de nekem nagyon tutyimutyi... Ha megint 2 forduló lenne, akkor az elsőben a 4K-ra szavaznék (hogy bejussanak), aztán az összefogásra, mert csak nekik lehet esélyük... így a jelenlegi választórendszerben sajnos maradt az utóbbi...
2014. jan. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
38%

Sziasztok!

Én jobb oldali érzelmű, hagyomány tisztelő magyar állampolgár vagyok.

Kifejtem hogy mik az érveim.

A homoszexualitás egy evolúciós állapot, amit nem tartok normálisnak, de elfogadom, és tisztelem. Mindenkinek joga van olyan életet élni amivel a sors megáldotta, és amiben jól érzi magát.

Ami viszont nem tetszik, ami miatt nagyon sok ártatlan meleg is kapja a pofonokat, az a jónéhány exhibicionista gyökér akik direkt provokálják az embereket a nyilvánosságban. Lásd: melegfelvonulás, és sorolhatnám.

Nekem van meleg haverom, és nagyon haragszik a "b.....ra", legalábbis ő így hívja a magamutogató meleg férfiakat. El lehet ezen gondolkodni. Nem a melegeket gyűlölöm, hanem a magamutogató melegeket vetem el.

Szerintem bátran szavazz arra akire szeretnél, a radikális jobb oldal sem fog nyilvános kasztrációt elvégezni azért mert meleg vagy. Ez csak a baloldal rémületkeltése...

2014. jan. 28. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
44%
Nyugodtan szavazz a Jobbikra! A szexualitás intim dolog, és mindenkinek a magánügye. A homoszexualitás is -és ez ellen a Jobbiknak sem lesz semmi kifogása, egészen addig, míg ezt a homoszexuálisok is így gondolják, hogy ez intim dolog és az ő magánügyük, és nem akarnak emiatt nyilvánosan pozitív diszkriminációval élni.
2014. febr. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Itt azzal van baj hogy te lehiszed hogy aJobbik börtönnel büntetnéa melegséget.

Ébredjél már fel.

Senki sem bántana ulletve fog bántani amikor Jobbik kormány lesz. ne dőlj be a jelenlegi hatalom félelemkeltésének.

2015. jún. 8. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!