Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek marad-e idén a...

Joe Makepeace kérdése:

Szerintetek marad-e idén a parlamentben a Lehet Más a Politika?

Figyelt kérdés
Konkrétan milyen terveik vannak, illetve az is nagy kérdés, hogy most, ezzel a béna összefogással megnőhet-e a baloldalra szavazók, a balodali politikát támogatók körében a Munkáspártoknak úgy, hogy akár parlamenti küszöbön át is léphetnek?

2014. jan. 19. 23:21
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez azon múlik, hogy hány embernek jutnak majd eszébe a szavazáson.


A legtöbb embernek Magyarországon nem kell sem a baloldal, sem a Fidesz és a Jobbik sem. Ezért lehet, hogy rájuk szavaznak majd, bár az LMP-nek nagyon gyenge a felhozatala, így nem hiszem.

2014. jan. 19. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Galamb András ***** válasza:
Az LMP jól indult, csak az MSZP bekebelezte. Az 5% -ot elérheti.
2014. jan. 19. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

4 éve azért szerepeltek olyan jól, mert sokaknak már elege lett a bukott baloldalból, de a Fideszből is, viszont a radikális Jobbik nem volt nekik szimpatikus.


Ilyen emberből most is sok van, így akár összejöhet nekik az 5%.

Viszont gyengíti őket, hogy ott is voltak belső csatározások, kezd elfogyni a kezdeti lendület.

2014. jan. 19. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egy két ember szemében sokat nőttek azzal, hogy nem voltak hajlandóak lepaktálni Gyurcsánnyal. Én mondjuk nem rájuk fogok szavazni, de az öt százalékot elérhetik.
2014. jan. 20. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én most úgy látom h erősödni fog az LMP h az összefogásba bevettek minden volt jött ment politikust. Listás szavazáson valszeg én is rájuk fogok szavazni. Egyénin meg amelyik ember a legszimpatikusabb.
2014. jan. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Szimpatikusan az elképzeléseik némelyike és nekem a kicsinyes politikai csatározásból való kimaradás is tetszik, ahogy az előző részletes megvalósítási tervvel megáldott programjuk is kiemeli a felhozatalból. A legfőbb, a megmaradt részének az elvhűsége, még ha talán nem is jutnak be a Parlamentbe.


Bízzunk benne, hogy lehet más a politika.

2014. jan. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!