Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A kétfarkú kutyapárt indulhat...

A kétfarkú kutyapárt indulhat a választásokon 2014-ben?

Figyelt kérdés
2014. jan. 23. 22:00
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Nem jegyezték be őket, szóval nem (sajnos).
2014. jan. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 ConnectCare ***** válasza:
69%

Jobb, ha tudod, hogy ettől a névtől erkölcstelen képzettársításaid lehetnek a bíróság szerint! :)


Ezért nem lehetett bejegyezni. Na meg mert nem felel meg a névvalódiság követelményének, azaz kamu neve van. De az a szép, hogy igazából jobb- és baloldalon is van olyan párt, aminek a neve nem felel meg ennek, az mégsem zavarja a bíróságot.

2014. jan. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
17%
Szavazzatok inkább a 4K-ra!
2014. jan. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
2014. jan. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=ZGLllz7tRmo

Ezért tök mindegy, hogy kire szavazol...

2014. jan. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Akkor N.o,Ausztria hogy-hogy működik pl?Meg a körülöttünk lévő országok is sorra lehagynak minket?Itt valami nagy sz.r van.
2014. jan. 23. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Megnéztem még egyszer ezt a videót,már láttam,és teljes mértékben egyetértek vele.Drábik János úr is mondta: Máshol mindenhol biztosítást kötöttek a kamatra,itt nem.Pl Szerbiában (is) nem engedték a devizahitelt.Stb,stb.
2014. jan. 23. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Érdekes vezetőink vannak
2014. jan. 23. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 ConnectCare ***** válasza:

Látom, jól "le lettem százalékolva". De valaki biztos jobban tudja, mint én.


Amit én tudok, hogy a Fővárosi Ítélőtábla 2013. nov. 28-i ítélete szerint "a kérelmező bejegyzése esetén a 'kétfarkú kutya párt' név hétköznapi használata az általános erkölcsi felfogással ellentétes, méltatlan képzettársításra adhat alapot, ezáltal a névalkotás társadalmi követelményeinek nem felel meg".


Illetve a 2011. évi CLXXXI. tv. 36.§ (2) szerint a bíróság akkor állapíthatja meg, hogy a szervezet neve megfelel a névvalódiság követelményének, ha a szervezet nevében nem szerepel olyan kifejezés, amely a szervezet jelentőségét vagy működését illetően megtévesztésre alkalmas.


A bíróság tehát a két farok gondolatának szerinte erkölcstelen mivolta és a kétfarkú kutya szerinte megtévesztésre alkalmassága miatt nem jegyezte be a pártot.


Nagy kár, én rájuk szavaznék pedig!

2014. jan. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A helyi választásokon már valószínűleg eltudnak indulna. Az AB elfogadta a fellebezésüket és bejegyezték őket, most már hivatalosan.
2014. márc. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!