Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nektek is tetszik ez az...

Nektek is tetszik ez az óriásplakát?

Figyelt kérdés
[link]

2014. jan. 24. 21:19
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
27%
MSZP plakátjáról a bagoly esete jut eszembe a verébbel. Ezt egy Jobbik, vagy egy másik alulról szerveződő párt kirakhatja, de pont az MSZP? Mikor köztük van a legtöbb milliárdos? Ne röhögtessenek már. Nem bírnak meglenni hazugság nélkül. Döbbenet. De látom azért megtalálta a közönségét. A poén az, hogy ezek a gyöpik így is úgy is balosok maradnak, ez a plakát nem oszt, nem szoroz. Új szavazót viszont ilyen politizálással nem fognak szerezni (hál'istennek).
2014. jan. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
21%

Úgy értettem hogy az első igényesen van megcsinálva.

Figyeltek arra hogy az összevágott képeken az alakok nagyjából egyforma arányosak, ellenben a másodikkal.

Sőt az elsőn szépen van manipulálva is, a kezek, a táblák, és még a forrás kép is jól lett kiválasztva +++ bohóc Fletó mellett, meg a kép elítélt fényképezős témája.


Ellenben a másodikkal két különböző méretarányú kép, mindenféle különösebb kompozíció nélkül egymás mellé ctrl+v -zve, meg odaírva ferdén egy szöveg a kettő közé.

Járatos vagyok a politikában de megmondom őszintén a Simicskát képről nem ismertem fel, csak a szövegről tudtam meg hogy ez a Közgépes manus.

Tehát az átlag szavazó aki értelmileg tényleg nem több egy töknél, nem fogja tudni hogy most miről van szó.

Nem fogja tudni hogy ki ez a Simicska, amikor még azok se nagyon tudják akik benne vannak ebben a témában.


Ellenben az elsőnek egy mindenki számára világos üzenete van, Fletó=bohóc, és mindenki megy vele együtt a börtönbe.

2014. jan. 24. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim válasza:
87%
Nehéz volt rá maszturbálni, de megoldottam.
2014. jan. 25. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
96%

Lehet strigulázni, ki milyen pártnak a szimpatizánsa (majdnem erősebben fogalmaztam).

Arra senki nem gondol, hogy személyek lejáratásának semmi köze nincs ahhoz, mire képes a lejárató (pontosabban van: csak a lejáratásra képes, másra nem, ha másra is képes lenne, azt tenné)?

És még arról akarunk beszélni, hogyan lehetne felvirágoztatni ezt az országot. Így, sehogy, akiknek ez (egyik vagy másik) tetszik, azokkal nem. Vagyis maradunk a züllésben. Hurrá!

2014. jan. 25. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
91%

"Vagyis maradunk a züllésben. Hurrá!" Amíg nem akad egy normális párt, ami mérsékelt, centrális, munkát teremt, és elfogadja az EU, de közben keményen ki is áll értünk (mert ebben a modern világban csak így lehet nemzetként érvényesülni), addig CSAK TERMÉSZETES, hogy ahogyan te fogalmaztál, züllésben maradunk.


Ja, és félreértés ne essék, nem vagyok Jobbikos, Zázrivecz képmutatása és a gazdasági hozzánemértésük miatt utálom őket, szóval ez most nem egy burkolt "Jobbik-térítés", hanem sajnos a fájdalmas valóság.

2014. jan. 25. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
6%
A Fidesz talán nem annyira mérsékelt, de centrális, az EU elfogadja, még is keményen kiállnak értünk. A munkahelyteremtés folyamatban. Mit szeretnél még?
2014. jan. 25. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
0%
most ezekre veri minden pártkatona ?
2014. jan. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

#15-höz. Valamit végzetesen félreértesz.

"Amíg nem akad egy normális párt, ami mérsékelt, centrális, munkát teremt, és elfogadja az EU..."

Nem fog akadni! Soha! A pártok nem a földből kelnek ki valami idegen lény ültetése nyomán, hanem mi magunk termeljük ki. A pártok mi vagyunk. Mi kezdünk szerveződni, míg csak párt nem leszünk. Aztán a meglévőkből mi választunk egyet, hogy döntsön a sorsunkról. Többféle közül választhattunk. Ha nem jót választottunk, azért mindig csak magunkat okolhatjuk.

Züllésben pontosan addig maradunk, amíg a többségnek fel nem tűnik, hogy nincs idegen, aki a sorsunkat igazgatja. Csak mi vagyunk, mi tehetjük jobbá vagy rosszabbá önnön sorsunkat. Most éppen nagy léptekkel rosszabbá. Persze nem mindenkiét.

2014. jan. 25. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
0%

Azért az érdekes hogy a 12 konkrétan a kérdésre leírt egy részletes "szakértői" véleményt, még csak komoly kritikával sem élt a pártok felé, de 0%.

Ellenben az utána következő troll meg 54%, most akkor hogyan működik ez a gyik?


A 14 van igaza, ám emlékeim szerint az Mszp plakát előbb volt kint, sőt nem csak most még kb 1 évvel ez előtt is voltak kint hasonlók, az ő lejárató plakátjaik mindig előbb kint vannak, a fidesz is csak azért rakja ki a sajátját, mert ennek a birka népnek muszáj kirakni valami ellent, mert olyan hülyék mint a tök, és a végén még elhiszik és az mszp-re szavaznak csak emiatt...


15 Vona miért is képmutató? Az hogy a régi nevét használod értelmetlen paraszt provokáció. Talán olvasd el a történetet és akkor megvilágosodsz.

Ha valaki itt "képmutató" akkor az te vagy.


18nak is igaza van, olyan pártot aki a magyar érdeket fogja erősen képviselni sosem fog elfogadni az Eu, hülye lenne. A fidesz is a lakájuk azt még nekik is nekik mentek. Ott a Jobbik az még nem volt hatalmon azt már el van mondva mindenféle ördögtől valónak.

Pedig elvileg ők a magyar érdeket képviselik, azt csak tessék megnézni hogy áll hozzá az Eu (nem is az Eu hanem az a minden országban kisebbség akiknek sérül a nem tudom mije a Jobbik jelenléte miatt).

2014. jan. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
Mikor sétáltam a mexikói út fele jót mosolyogtam hogy gúnyt üznek magyarország legnagyobb fehérgalléros bünözöiböl! :)
2014. jan. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!