Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A jobbikosok mindenben egyetér...

A jobbikosok mindenben egyetértenek a Jobbikkal vagy csak jobb híján szavaznak rá?

Figyelt kérdés
Hogyan lehetne még inkább a kedvetekre egy szélsőjobboldali csoport? Mire van igény Magyarországon?

2014. jan. 27. 06:31
 1/7 A kérdező kommentje:
Milyen kritériumok kellenek ahhoz, hogy ne a Jobbikot, hanem egy másik, hasonló csoportot támogassanak?
2014. jan. 27. 06:32
 2/7 anonim ***** válasza:
65%
Odáig vannak, a régi határok visszacsatolásával, pedig csak újabb ötmillió éhes szájat kapnánk. Az életszínvonal nem javulna , csak romlana.
2014. jan. 27. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%

Én a jobbikra fogok x-elni, mert nincs jobb. fidesz mszp 24 év alatt semmit se csinált csak rontott mindenen, tele van mindkettő komcsival, ÉS MÉG a jobbikban is van belőlük. Az ígéreteik egyáltalán nem különbek mint a fidesz meg mszp-jé, akkor nem értem miért mondják sokan azt, hogy "megvalósíthatatlan" meg stb, amikor a fidesz is pl 1 millió munkahely meg ilyeneket állított, közben meg ezzel a politikával amit ők csinálnak, lehetetlen ezt végrehajtani, tehát ez csak kifogás a fejlődésképtelen magyaroknak.


Amint lesz normális kapitalista párt, amelyik SEMMILYEN szoci vonást nem hordoz magában (totálisan munkahelytámogatás és munkavállalótámogatás a stadion építés és segélyezés helyett), akkor arra fogok szavazni, nem pedig a jobbikra.


Én nem hívő vagyok, hanem szavazó, aki érzi a saját bőrén az eredményeket, és nem néz m1-et meg atv-t. Én nem a szocializmusban születtem, voltam külföldön, tudom nagyon is, hogy mennyire messze vagyunk attól az életérzéstől, ami máshol megy. Lehetőség adott. Én tudom mi a demokrácia.


Úgy néz ki, a magyarok többsége nem tudja. Ha tudná, már rég nem létezne fidesz mszp 24 év után.

2014. jan. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogok a jobbikra voksolni, habár a többi sem jó, de még jobbnak tűnnek.
2014. jan. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
75%
Tuti nem fogok rájuk szavazni. Korábban érdekelt, meg szimpatizáltam velük, de a "követőik"főként buta, tudatlan emberek, akik csak a feszültséget és a bajt kezdeményezik mindenhol. Na az ilyen "mintaemberek" miatt nem szavazok rájuk, az egész párt képét ez rontja le.
2014. jan. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Sok dolgukkal nem értek egyet (EU ellenesség, régi határok), viszont jelenleg őket tartom az egyetlen életképes alternatívának ha az ember szeretne bármifajta pozitív változást is szemben az elmúlt 20 év folyamatos országrombolásával.
2014. jan. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezt fb-on nagyon egyszerűen megmondta valaki:

"Szavazz a Jobbikra, ha úgy akarsz kormányváltást, hogy az MSZP se kerülhessen hatalomra!"

És hiszed vagy sem, rengeteg embert fog ez motiválni.


Jelenleg ott tartok, hogy számomra nincs megfelelő politikai párt, csak kisebb rossz meg nagyobbik rossz.


Az MSZP és a Fidesz már bizonyított, és köszönöm, nem kérek belőlük.

Az LMP nekem túl liberális, múltkor is kérdezgettek, mi a véleményem a könnyű drogokról meg a melegházasságról. Megtisztelve érzem magam, hogy még nem akarják kötelezővé tenni....


Megint mindenki csak hazudozik a szavazatokért: alanyi jogon járó ingyenpénz, nyugdíjtámogatás, meg a kistököm.

A többség dönt, tehát az ingyenélők, a lumpenek, az adócsalók, a nyugdíjasok, meg a határontúliak kegyét fogják keresni.

Az adófizetők kedvében senki se akar járni, mert ez a pár százezer ember édeskevés a választás eldöntésére, tehát le vagyunk sza.rva, amire ezek szavaznak, azt viszont majd mi finanszírozzuk.

Tudod kire szavazok?! Akinek az lesz a jelszava:

"Amíg én fizetem a cechet, olyan zenét húznak, amit én szeretek!"

2014. jan. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!