Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Hír TV-ből átmászott elitp....

A Hír TV-ből átmászott elitp. Na borbásmarcsi mikor fogja fel, hogy nem lenézendőek a nem "bio-élelmiszert" zabálók, hanem szegények?

Figyelt kérdés
2014. jan. 28. 11:57
 1/4 anonim ***** válasza:
62%
Miért, mit mutasson a műsorában? Rántotthúst sültkrumplival? Nyilván a különlegességeket és a helyi specialitásokat mutatják be.
2014. jan. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mennyire igaz a felvetés, mert nem szoktam nézni, de a kérdés nem erről szólt, kedves előttem író.
2014. jan. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha nem nézed a műsort, akkor miért szólsz hozzá? Nem minden ételt lehet egyszerű alapanyagokból elkészíteni, sok házi gazdaságban is jártak már, ahol a helyben termesztett zöldségekkel, fűszerekkel készítik el az ételeket. Ezek az alapanyagok pedig többnyire drágábbak. Nem néznek le ők senkit, de ha nézettséget akarnak, akkor különlegességeket kell mutatniuk.
2014. jan. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Próbáld értelmezni a válaszomat, légy szíves. A kérdésben nem nyilvánítottam véleményt, mivel nem nézem a műsorokat, ezt talán ki tudod silabizálni a bonyolult megfogalmazásból.


Nem vagyok ugyan neves szakács, de az én hozzá nem értésem azt mondatja velem, hogy amit biosárgarépából el lehet készíteni, azt nem bioból is.


Hogy van-e mellé lenézés, vagy nincs, azt meg nem tudom megítélni, ha még nem írtam volna, mert nem szoktam nézni a műsort.

2014. jan. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!