Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Jobbikban tényleg sok a...

A Jobbikban tényleg sok a kommunista liberális emberek?

Figyelt kérdés
Én csak annyit halódtam, hogy a Jobbikban sok SZDSZ, MSZP, FIDESZ, MIÉP és MDF-esek vannak a Jobbikban. Szerintetek ez igaz ?? Én nem vagyok Jobbikos, csak ezt kérdezem.

2014. jan. 28. 22:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
47%
Fura, hogy nem vagy jobbikos. Pedig tisztára olyan a helyesírásod.
2014. jan. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
78%
Miért lennének benne pl. volt szadeszesek, maszoposok amikor annyira ellentétes a 2?
2014. jan. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 viktorvarga ***** válasza:
56%
A jobbikosok a buták?Akkor a 3 millió írástudatlan,gyilkos,rabló cigány okos?Mert ők mszp ,fidesz szavazók!! Elősször rakd sebességbe az agyad mielőtt elindítod a szádat:)
2014. jan. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
87%

"A jobbikosok a buták?Akkor a 3 millió írástudatlan,gyilkos,rabló cigány okos?"


A cigányok primitívségétől és csökkent értelmétől még nem lesznek okosak a jobbikosok. Amúgy egyelőre nincs belőlük 3 millió. Bár, ahogy liberrált haverjainkat ismerem, simán kinézem belőlük, hogy csak azért is feltornázzák a számukat a segélyezéssel, mert meg kell felelni az ideológiának.

2014. jan. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
83%

Én a rendszerváltás elott a kommunista párt tagja voltam, most a Jobbikban vagyok.

Miért? Mert mind a ketö párt a magamfajta prolikat képviseli. Nincs más párt aki kiáll mellettünk.

2014. jan. 29. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
48%
Rengeteg véresszájú MSZP szavazó nyergelt át a Jobbikra. Sőt, a Jobbik a szavazói legnagyobb részét épp a baloldaltól szerezte.
2014. jan. 29. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
51%

"Rengeteg véresszájú MSZP szavazó nyergelt át a Jobbikra."


Egy hithű maszopos sose szavaz másra!


Kivétel ha annyira elege lett ebből-abból, és csalódott a kedvenceiben.

2014. jan. 29. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
82%
Nem egyet ismerek, aki rendíthetetlen piros volt (vagy inkább orbángyűlölő), és most Jobbikos. A Fidesz népszerűsége sem csökkent jelentősen, szóval csak baloldalról származnak a Jobbik szavazók, nem? Nem tudom, hogy akkor miért volt haszontalan a válasz...
2014. jan. 29. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 viktorvarga ***** válasza:
45%

3 milió cigányvan és 2 milió lecigányosodott magyar.szerintem

hát ha most 2 millióan szavaznak a jobbikra akkor az az 1 millió plussz valszinü fidesz,mszp szavazó volt..mert mi más lenne.

2014. jan. 30. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Előbb tanuld meg egyeztetni az alanyt és az állítmányt...

Jó lenne ha anyut is megkérnéd hogy csináljatok néhány tollbamondást a helyesírásod javítása végett...


Amúgy igen, előfordulnak a jobbikban régi fideszesek és mszpsek, de a miépesek és fkgpsek szerintem magasan felülreprezentáltak. Vess azér egy pillantást a többi pártra is: ott viszont csak SZDSZ, MSZP, FIDESZ, MIÉP és MDF-esek vannak.. :)

2014. febr. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!