Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van olyan sok ember az...

Miért van olyan sok ember az LMP ellen?

Figyelt kérdés
Látom sokan szidják az LMP-t, de kevés a konkrét érv, olyanokat olvasok, hogy "zsidóbérencek" meg SZDSZ utódpárt, de belemélyülve a programjukba, és megnézve a jelöltjeiket többségükben civililek, szakértők, nem az a tipikus tolvaj politikus banda, ex-SZDSZ-est pedig egy darabot nem látok köztük, sőt a programjuk is teljesen más (pl magyar föld és magyar cégek védelme), sőt kifejezetten pénzesnek sem tűnnek. Konkrét érveket várok, köszi.

2014. febr. 11. 15:11
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
46%
Mert az LMP liberális.
2014. febr. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
és az LMP liberalizmusának melyek azok az elemei, amik hosszútávon az ország hanyatlásához vezetnének? Nyiltan amúgy mi az ami mellett kampányolnak, ami liberális, és szembe megy a magyar hagyományokkal vagy erkölccsel vagy bármi negativ tartalma lenne? Én ilyet nem találtam, sőt nekem pár program pontjuk túlságosan is populista és szociális.
2014. febr. 11. 15:15
 3/25 anonim ***** válasza:

Egy kézenfekvő válasz: Lehet Más a Politika. Tényleg lehet, de lett is? Az övék miben különbözik a többiétől? Mert lehet, hogy nem tudok labdába rúgni a sok hiénától, de ettől még lehetek tisztességes, gerinces, szóval nem úgy politizálok, mint a többi. De sajnos, ilyen különbséget nem lehet felfedezni. Szóval: lehet ugyan más a politika, de ha ezt a nevén kívül másból nem lehet érzékelni, akkor mit higgyek el? A több legalább nyíltan bevallja, hogy a saját hatalmát akarja.

Minden más csak ez után jön.

2014. febr. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
90%
Az én szememben nőttek azzal sokat, hogy nem csatlakoztak az mszphez (csak egy részük - de ezzel ki is hullott a férgese közülük legalább). Bár meg is gyengültek emiatt.
2014. febr. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
25%
LMP=SZDSZ, tehát Budapesti nagytőkés zs-kategóriás barátaikat szolgálnák ki, nem engem, aki dolgozik.
2014. febr. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 Astoria következik ***** válasza:
50%
mitől a nagytőkét szolgálná ki? Láttad a jelöltjeiket? Hát minden csak nem nagytőke... 3kulcsos SZJA szintén nem a vagyonosok érdekeit szolgálja, hanem a munkásosztályét, csakúgy mint a teljesen ingyenes felsőoktatás vagy a magyar földek megvédése. Én is munkásosztály vagyok, nem zsidó, nem nagytőkés, és lehet én vagyok a hülye, de semmiben nem emlékeztetnek az szdsz-re. Mindegy én adok nekik egy esélyt, kormányra úgysem jutnak, de mint fék még jól jöhetnek ha bármejk párttal is szaladna el a ló.
2014. febr. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Na tehát látom, hogy azért nem mindenki utálja, csak gondolom megjelent a kurcinfon, hogy zsido-libsi csürhe, és a tájékozatlanabbja fújja tovább, már ettől is szimpatikusak lesznek egyébként :D Nálunk Egerben ráadásul a Kerekes Band egyik tagját inditják, ami nekem megint plusz pont :)
2014. febr. 11. 15:47
 8/25 anonim ***** válasza:
0%

ma 15:43


Már a neved alapján is BP-fan vagy... csak nem te is LMP-s? Röviden mondom, hogy megértsd:


1: NE hazudozz, kérlek.

2: A jelöltjeik között van vegyesen gazdag/csóró, de ez minden pártra igaz.

3: A pártokat programjukban kell értelmezni, és az tény, hogy az LMP programja liberális, zsidóbarát.


3+1: A magyar világ nem csak Budapestből áll, él még itt azért 8,5 millió vidéki is, akik inkább késsel a szemük alá szúrnának, minthogy a rablógyilkos LMP-re (ami SZDSZ 2.0) szavazzanak.

2014. febr. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
0%

ma 15:47

A kurucinfo éppolyan undorító demagógia, mint úgy zusammen az LMP.

2014. febr. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 Astoria következik ***** válasza:
34%
budapesti alacsonyabbrendű állampolgár vagyok szégyenlem magam, de konkrétumot tudsz mondani, hogy a program mej része zsidóbarát? És hogy ez mit is takar? Vagy csak fikázni tudsz? Miért hazudok? érveket kérek, általad valósnak vélt pszeudo-igazságokat nem tudok elfogadni: mutass nagytőkést az LMP-ben, simán lehet, hogy meg tudsz győzni, de ahoz érvek kellenek, nem vagyok elvakult LMP hívő, csak érdekelnek és eddig nem azt láttam amiket te írtál...
2014. febr. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!