Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért mosdatja a baloldal...

Miért mosdatja a baloldal (Pl. Az index.hu) Simon Gábort?

Figyelt kérdés

[link]


Most azzal jobb lesz neki, vagy nekünk, állampolgároknak, hogy újra csinálja, és hazudozik majd valamit a vagyonnyilatkozatában? Azon kívül, hogy amíg kivizsgálják az újat, addig is mondjuk 2-3 évvel tovább marad majd előzetesben? Miért nem arra buzdítja az index, hogy tárja fel a valóságot, hogy pontosan honnan sikkasztotta el ezt a pénzt?



2014. febr. 15. 10:44
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Elgondolkodtató, hogy az mszp második embere nem képes egy vagyonnyilatkozatot kitölteni és nem tudja, hogy mit kellett volna csinálni. A szavazóik, pedig el is hiszik neki ezt.

Most már értem, hogy miért vette fel az ország a csődhitelt. Miért lettünk régiós vezetőkből, utolsók ....

Ezek a gyerekes kijelentések mindent elárulnak arról, hogy mennyire alkalmatlanok arra, hogy az országot irányítsák.

2014. febr. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:

"És egy mandineres kommentnek miért van több jelentősége, mint annak, amit te meg én írunk itt a gyk-n? "


Jelentősége nem, de több valóságtartalma van, hiszen te azt akarod bemagyarázni, hogy az index nem baloldali, mikor hírhedten az.

2014. febr. 15. 14:44
 23/25 anonim ***** válasza:

Csak végigfutottam a hozzászólásokat, mert ahogy elnéztem a színvonal nem éri meg a részletekbe belemenő elemzést, de kérdező, ez a mondat a második bekezdésben van:


"A politikus egyébként öt éve nem találja azt a bizonyos rubrikát, ugyanis ennyi ideje nem szerepelteti bevallásában az osztrák bankban lévő pénzét."


Ha ez nem szatirikus beszólás, akkor nem tudom hogy mi az.


Úgy pár hónapja átszoktam a kurucról az indexre és rájöttem, hogy ugyan több dolgot nem hoznak le, de legalább nem napiszar típusú humorkodásokat kell olvasgatnom állandóan; lehet hogy már te is kiégtél, nem?

2014. febr. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:

lehet hogy már te is kiégtél, nem?


Meglehet.

2014. febr. 15. 16:02
 25/25 anonim ***** válasza:

"te azt akarod bemagyarázni, hogy az index nem baloldali, mikor hírhedten az."


Na fuss neki mégegyszer szerintem, mert komoly gondjaid vannak a szövegértéssel, ezt már a kérdésben is bizonyítottad.


Az Index balos? Igen. Ennek ellenére Fidesz-közeli tulajdonú és Fidesz-ellenőrzés alatt álló? Igen. A két dolog kompatibilis.

2014. febr. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!