Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Bristolban elek es szeretnek...

Bristolban elek es szeretnek szavazni. Ehhez tenyleg Londonba kellene mennem?

Figyelt kérdés
Olvastam, hogy a videken elo magyarok panaszkodtak a rendszerre, hogy Londonba kell utazniuk, hogy szavazhassanak. Igaz ez? En is szeretnek szavazni, de kizart, hogy ennyit utazzak..mi a teendo?

2014. febr. 17. 15:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Máshogy nem fog menni, ha jól tudom csak a határon túli magyarok szavazhatnak levélben, akiket messzebb sodort az élet, azok kénytelenek elutazni a helyi nagykövetségre.
2014. febr. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
65%

Az számít, hogy van-e bejelentett magyarországi lakcímed vagy sem. Ha van, akkor csak a nagykövetségen szavazhatsz, de tudtommal még arra is regisztrálni kell.


Ha nincs és leadtad a lakcímkártyádat, személyidet, akkor regisztrálás után levélben is szavazhatsz.


Üdv Viktorisztánban, ahol a külhoni szavazók aszerint voksolhatnak könnyen, hogy vajon a Fideszre fognak-e vagy sem.

2014. febr. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Az Istenit neki :D Van magyar lakcimem, ezek szerint eselyem sincs..ugyis a Fidesz nyer, de szerettem volna szavazni, es bar nem tervezem, hogy visszamegyek, azert megis csak ott szulettem es ugy gondolom, lenne beleszolasom es jogom kifejezni, hogy nem tamogatom oket, igy viszont sajnos csak a csendes beleegyezes marad..
2014. febr. 17. 16:13
 4/9 anonim ***** válasza:
57%

"de szerettem volna szavazni, es bar nem tervezem, hogy visszamegyek, azert megis csak ott szulettem es ugy gondolom, lenne beleszolasom es jogom kifejezni, hogy nem tamogatom oket, igy viszont sajnos csak a csendes beleegyezes marad.."


Ha nem jössz vissza akkor miért akarsz beleszólni? Úgy mint ahogy a határon túliaknak megadott szavazati jog sem etikus!

2014. febr. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
..Mert ott el a csaladom es a barataim nagy resze? Mert ott nottem fel, ott tanultam es kaptam meg az alapokat, ezert nem szeretnem, ha tonkremenne? Javitsatok ki, ha tevedek, de szerintem ezek alapjan nagyobb beleszolasom van, mint a hataron tuli magyaroknak.
2014. febr. 17. 16:33
 6/9 anonim ***** válasza:
Haza is jöhetsz és itthon is szavazhatsz ...
2014. febr. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
34%
Mivel nem itt élsz inkább ne szavazz! Egyáltalán ez egy fsság,hogy minden magyarul beszélő szavazhat,az szavazzon aki itt él és itt küzd minden egyes k.va nap,itt fizeti a sarcot a lehuzásokat.én sem szavazok ausztráliába pedig szivesen szavaznák arra aki megnyitja a szabad bevándorlást a magyaroknak.érted te ezt?
2014. febr. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
O Istenem, annyira vartam mar ezeket a 'savanyu a szolo' hozzaszolasokat..Na mindegy, megtudtam, hogy ugysem szavazhatok, szoval megnyugodhat mindenki.
2014. febr. 17. 20:32
 9/9 anonim ***** válasza:
szerintem neked savanyú a szőlő ... elmentél és most nehezményezed, hogy nem jön utánad az állam bácsi. Ha szavazni akarsz, akkor van rá lehetőséged több helyen is.
2014. febr. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!