Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lehet más a politika?

Lehet más a politika?

Figyelt kérdés
Szerintetek van esély arra, hogy a következő években végre megváltozzon a magyar politika és ne egy cirkuszi előadáshoz hasonlitson egy ülés a Parlamentben például?

2014. febr. 19. 11:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem mert erre van igény. Minden választópolgár aki elmegy és rájuk szavaz (vagy nem megy el így a helyükön tartva őket) ezt a rendszert erősíti, őket akarja a hatalmon látni. Amíg ezek vannak többségben addig nem változhat meg a helyzet, ez a demokrácia lényege.
2014. febr. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%

Addig míg az emberek a MOMA szó hallatára azt reagálják, hogy *#>>><###>& bokros, rohadjon meg, és helyette inkább szavaz azokra akik bizonyítottan tönkretették az országot 24 év alatt, igen....addig nem lesz más a politika.


Bár ez nem csak a moma-ra vonatkozik, hanem bármelyik másik parlamentben nem lévő pártra.

2014. febr. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. febr. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom mi bajod a parlamenti ellenzéki akciókkal, öröm nézni mennyire frusztrált lesz tőle Kövér, nekem tetszik.


De sajnos maga a kormány nem fog változni, továbbra is lopnak, csalnak, hazudnak, hol a délelőtti műszak, hol a délutáni.

2014. febr. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 kovpet ***** válasza:

"Nem tudom mi bajod a parlamenti ellenzéki akciókkal"


Egy komoly ember a komoly munkahelyén nem így kellene, hogy dolgozzon.

2014. febr. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"Egy komoly ember a komoly munkahelyén nem így kellene, hogy dolgozzon."


A lopás, csalás és hazugság nem zavar, csak mert komoly képpel csinálják? 4 éve a Fidesz állami költekezésből, az államadósság növelésével akarta felpörgetni a gazdaságot, aztán amikor kiderült hogy ez nem fog menni, akkor elkezdtek dumálnak arról hogy milyen nagy az államadósság, meg hogy szörnyű dolog a devizahitel, ez tartott kb. 4 évig, aztán hirtelen minden társadalmi egyeztetés nélkül +10% devizahitelt felveszenek az országnak és titkosítják az iratokat? Ezek neked a komoly emberek?

2014. febr. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 kovpet ***** válasza:

"Ezek neked a komoly emberek?"


Akkor most másold ide, ahol én ezt mondtam!

2014. febr. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"Akkor most másold ide, ahol én ezt mondtam!"


Jól van na. Mindenesetre a Parlament bár nagy horderejű döntéseket hoz, mégsem tudok úgy gondolni rá, mint egy komoly munkahelyre, most éppen a Fidesz miatt, korábban az MSZP miatt.

2014. febr. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Joe Makepeace ***** válasza:

1990-ben volt rá némi esély! 1998 óta semmi...

Hacsak nem úgy ahogy a 2-es válaszoló gondolja, bár én a balközép SZEMÁban látom inkább ehhez a megoldást egyre inkább, és nem az "összenemfogásban"

2014. febr. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!