Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A zsidók a német megszállási...

A zsidók a német megszállási emlékművel kapcsolatban azt akarják kifejteni, hogy nem jó mert az letagadja, hogy a magyar NÉP bűnös?

Figyelt kérdés

Nagyon mellébeszélnek,hogy az akkori kormány a felelős, így úgy felelős ez meg az, de tulajdonképpen az a lényege,hogy a magyar nép tehet az egészről, csak ezt nem lehet kimondani?

Mert én elhiszem,hogy azt várják el,hogy halt volna meg több millió magyar csak azért hogy az a pár százezer zsidaj itt maradjon, és akkor úgy járunk mint a lengyelek, plusz el is vitték volna őket akkor is, de érdekes,hogy ilyenkor már van kollektivitás is, csak amikor a liberális elveket kell majmolni akkor nincs.

Mert szerintem tök egy értelmű,hogy erre megy ki a játék, bár nem értem, ha ma lenne a Holokauszt én karba tett kézzel nézném, és eszem ágában sem lenne kockáztatni a saját és a családom életét néhány idegen emberért, pláne ha azok nem is egészen magyar identitásúak.


2014. febr. 20. 18:13
1 2
 1/16 STIG999 ***** válasza:
17%
Van logika abban amit mondasz
2014. febr. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
4%
Hát semmivel se kevésbé mint a tiedet, aki meg le-"zsebnáci"-z másokat. Mintha most a tükörképednek szóltál volna be.
2014. febr. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 STIG999 ***** válasza:
9%
és én ezt nem nevezném nácizmusnak
2014. febr. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
72%
Már nagyon unalmas ez a holokauszt téma . A csapból is ez folyik, az is unja aki abszolút nem figyeli a híreket. Bár talán illene magunkal foglalkozni inkább pl emlékezhetnénk és beszélhetnénk a 2. magyar hadseregről is . A Don kanyarban 200000 Magyar katona halt meg a -40 fokban rendes öltözet és felszerelés nélkül. De lefogadom hogy a fiatalok jó része azt se tudná miről beszélek ha fel hoznám a témát , de a holokausztól és a kiválasztottakról mindent tudna mert ez van a médiában örökké.
2014. febr. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
49%
A zsidók gyűlölnek minket, magyarokat, és azt akarják, h örökké bűntudatunk legyen a holokauszt miatt, amihez egyébként semmi közünk. Magyarországról csak a német megszállástól kezdve vittek haláltáborokba zsidókat, ergo nem vagyunk bűnösök. Arról nem is beszélve, h aki még nem is élt akkor, annak főleg semmi köze hozzá.
2014. febr. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
40%
Mintha nekünk magyaroknak számítana, hogy ki élt és ki nem abban a korban, amikor ártottak nekünk. Volt egy orosz osztálytársam és rengeteg agyhalott szekálta 56 miatt, amikor ő még tervben sem volt akkoriban.
2014. febr. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
32%
Utolsó: mi magyarok kinövünk ebből (az értelmesebbje), a zsidók viszont nem. Őket a gyűlölet hajtja.
2014. febr. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
87%
Vannak zsidó ismerőseim és nem vettem észre, hogy gyűlölködnének. Lehet azért, mert nem tapló módjára állok hozzájuk, hanem esélyt adok megismerni őket.
2014. febr. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

"pláne ha azok nem is egészen magyar identitásúak"


A magyar zsidok tulnyomo tobbsege teljesen magyar identitasu volt 1944-ben amikor felpakoltak a vonatra.

2014. febr. 23. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

"Magyarországról csak a német megszállástól kezdve vittek haláltáborokba zsidókat, ergo nem vagyunk bűnösök"


Nem vagyunk bunosok, de azert ismerjuk el, hogy voltak zsidotorvenyek, ami miatt zsidok tizezrei vesztettek el a munkajukat, es azokat nem zsidok kaptak meg. Ezenkivul a deportalt zsidok nagy reszet kiraboltuk. Aranyat, penzt, lakast, szonyeget, haziallatot, etkeszletet, ruhat. Ez tortenelmi tent.

2014. febr. 23. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!