Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Körforgalom 674 millió forintb...

Körforgalom 674 millió forintból. Vélemények?

Figyelt kérdés

3-as úton, Gödöllő és Aszód között épülne, a Bag-i elágazásnál.

Tóth Gábor (Fidesz-KDNP) Bag polgármestere arról beszélt, hogy a környék polgármesterei már tüntetést is szerveztek a körforgalom megépítéséért.

Nem EU-s támogatásból épülne, hanem állami forrásból.


[link]



2014. febr. 25. 11:43
 1/9 anonim ***** válasza:

Igazából mi a kérdés? Az árat sokallod?

Ebben minden benne van, felmérés, terveztetés, engedélyeztetés, kivitelezés, stb. Ki lesz világítva, lesz gyalogos átkelőhely, buszmegálló. Minden egyben. Nagyon ráfért már arra a kereszteződésre ez a fejlesztés, de ezt a linkelt cikkben is írták.

2014. febr. 25. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Te nem véleményekre vagy kíváncsi, mert az csak a helyi helyzet ismeretében lenne lehetséges, hanem hőbörgésre, hogy milyen drága.


Tessék: hű, ez nagyon drága!

2014. febr. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

A kérdező gondolom hőbörgést akar hallani hogy mennyire drága.


Tessék: Hő mennyire drága, a nálunk a járdát megaszfaltoztunk százból, akkor ez a körforgalom kijönne 1-2 millióból! azonnal monnyon le! emútnyócév!


Amúgy mint szakmabeli, egyáltalán nem tartom drágának. Indoka is volt: sok halálos baleset történt. Magyarországon még nem történt halálos közúti baleset körforgalomban, ezért lett bevett szokás, hogy a sokbalesetes csomópontokba ha megfelel a kritériumoknak akkor körforgalmat terveznek. És működik.

2014. febr. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Én drágállom? Dehogy....várjuk ki a végét, milyen lesz, majd utána...

Meg lassan már csak körforgalmakon keresztül lehet menni A-ból B-be, út már nem is kell.

Gondolom tapsolnak örömükben a fuvarozók is, mert mire eljutnak valahová, már a nyakukban van összes áru, ami rögzítve volt a raktérben. Az egyenes útszakaszon meg imbolyog, és ott a baleset...

Amúgy mi köze az emútnyócévhez?

Az összes b.zeráns polgármester, politikus ezeken nyerészkedik, színtől függetlenül.

Csak vannak, akik angyaloknak hiszik magukat, aztán tessék...

2014. febr. 25. 12:12
 5/9 anonim ***** válasza:

"Gondolom tapsolnak örömükben a fuvarozók is, mert mire eljutnak valahová, már a nyakukban van összes áru, ami rögzítve volt a raktérben"

Ezt a mondatodat magyarazd mar el legyszives.

Mint aktiv fuvarozo, semmi bajom a korforgalommal, sot a legbiztonsagosabb. Nekem meg aru, nem borult a nyakamba, mint ahogy irod, a rogzitesen van hangsuly.

2014. febr. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom min csodálkozol.

A mi kisvárosunkban egy zebrát akartak megszavaztatni, hogy a gyerekek biztonságban át tudjanak menni az úton. Azt mondták nincs rá keret, mert 6 millióba kerülne. Mondtam, én fél milláért fölfestem a csíkokat. Elég viccesnek találtam.


A körforgalmakról meg annyit, hogy inkább körforgalom legyen, mint millió baleset. Sokkal biztonságosabbak mint akármelyik kereszteződés.

2014. febr. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A körforgalom közlekedésbiztonság szempontjából tényleg sokkal jobb, mint egy sima kereszteződés, ez vitathatatlan. De több mint kétharmad milliárd forint azért a néhány tíz méter aszfaltért, még akkor is, ha van világítás, gyalogosátkelő és buszmegálló, nekem akkor is soknak tűnik.


Szívesen megnézném, pontosan mi kerül annyiba rajta, mint 20 fővárosi családi ház, még csak nem is az olcsóbb fajtából.

2014. febr. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Persze hogy ennyibe kerül, ha a valós árát néznéd akkor nem maradna több millió forint amit letudnak nyúlni.
2014. febr. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Aki szerint a körforgalmak jó, főleg ennyi darab az országban, az vagy EU-pénzlenyúló mutyis, vagy elmetébolyodott....
2014. márc. 19. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!