Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Zuschlag a választások elött...

Zuschlag a választások elött tényleg kitálal? Könyvet ir.

Figyelt kérdés

2014. márc. 7. 15:40
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Zuschlag a kampányra időzítette a visszavágót: "a bunkó Gyurcsány mindenről tudott, az MSZP-vezetők fülig sárosak; 50 milliót adtak egy nejlonszatyorban a visszalépésért"
2014. márc. 7. 15:42
 2/14 A kérdező kommentje:

Részlet az interjubol:


– Ártani akar a volt pártjának?

– Segíteni akarok nekik. Hogy ne járjon senki úgy, ahogy én jártam, vagy ahogy Simon Gábor járni fog.

2014. márc. 7. 15:49
 3/14 anonim ***** válasza:
89%
egy hónappal már senkit se érdekel hogy igaz vagy sem. egy magyarázkodásra készteti a szocikat, nem tudnak rendesen kampányolni, szétesik az egész még jobban. És még lesz 1-2 Simon-ügy is. Ezeket a baloldal csak magának köszönheti, a Fidesz meg kb csak hátradől, mert már megint megnyerik nekik a választást.
2014. márc. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
39%

Zuschlag újra beakar kerülni a politikába, alapított egy pártot is.

Ha igaz, amit állít, akkor ezt miért nem mondta a per alatt?

Eléggé téma volt, hogy miből fizette vissza a pénzt?

Amit állít, azt azért bizonyítani is kellene.

Egy nagyképű, ostoba alak. Nem tetszik neki, hogy az MSZP nem futtatja továbbra is.

2014. márc. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Cusi interjubol:


– Ötvenmillió forintot valakik befizettek ön helyett, hogy csökkentsék a kárt. Azért ez segítség. Ön tudott erről?


– Higgye el, nem engem védtek, nem engem segítettek, hanem saját magukat meg az egész rendszert. Amúgy nem tudtam róla. Jött az ügyvédem, és közölte, hogy letéti számlájáról kárenyhítés címén átutalt ötvenmillió forintot. Ha megkérdeznek, én nem kértem volna. Később vagyonosodási vizsgálat indult ellenem, adóhiányt állapítottak meg, ez az ügy még ma is tart. Ráadásul ezzel külön felbőszítették az ügyészeket. Mert hát honnan származik ez a pénz?


– Vajon honnan?

– Nyilván ugyanabból a széfből, honnan máshonnan?

– A legendás széf. Ön látta nyitva?

– Persze, tele volt pénzzel, volt benne vagy pár százmillió forint. Ott állt a régi székház második emeletén, rajta egy MSZMP-címerrel.

2014. márc. 7. 16:12
 6/14 anonim ***** válasza:

""Ha igaz, amit állít, akkor ezt miért nem mondta a per alatt?""


A per nem erről szólt!

2014. márc. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Rettenetes!

Amit ezek csináltak!

És én még (anno) szavaztam is rájuk!

2014. márc. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
A legszomorúbb, hogy egyedül a terror háza előtti kijelentését bánta meg, amitől bukta a mentelmi jogát. Igazi alja népség ez mind.
2014. márc. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

"A visszalépésemért az MSZP ötvenmilliót adott egy nejlonszatyorban"


A Fidesz meg 20 millát azért hogy a választások elött egy hónappal ezt elmondd fűnek fának.

2014. márc. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Macungo ***** válasza:

Ezért is a Fidesz a hibás, hogy ilyen patkányok vannak az MSZP. Kinyitod aztán szétfutnak.. Hihetetlen, hogy ezért is a Fideszt tudják okolni. Egyébként nem tudna a Fidesz ezeken profitálni, ha az MSZP nem lenne tele ilyen emberekkel..


Egyébként a Zuschlag ügyben kihallgatta a bíróság Mesterházit, Gyurcsányt és Szilvásit is úgyhogy nem igaz, hogy nem tudott róla.

2014. márc. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!