Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fiatalokm miért nem mentek...

Fiatalokm miért nem mentek szavazni?

Figyelt kérdés
A Voks 14 alkalmazásban a Fidesz 18.8%-on, az MSZP pedig 3.3% áll. Ez jelentős eltérés a közvéleménykutatók által jelzett adatokhoz képest, ami számomra azt jelenti, hogy a rengeteg nyugdíjas fogja eldönteni az ország sorsát. Olvastam egy kutatást (sajnos linket nem találom már), hogy amíg a nyugdíjasok 80%-a kb elmegy szavazni, addig a 30 alattiaknál ez az arány 30% alatti. Miért hagyjuk kedves fiatalok, hogy egy másik generáció döntsön a jövőnkről? Pártállástól függetlenül, menjen el mindenki szavazni, és győzzétek meg a barátaitokat is, mert mi fogunk itt élni még 50 év múlva is! Köszi

2014. márc. 10. 10:13
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Legalizáljuk a füvet,nem is olyan rossz...Hadd szívják(aki akarja így is megteszi),jobb ha az államkasszába menne az abból származó pénz(és emiatt esetleg lehetne adót csökkenteni),és nem a bűnözők építenének belőle palotát....
2014. márc. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Én el megyek, de ahogy te is leírtad az idősék döntenek nagyon nagy százalékban. Mivel MO-n van több mint 3 millió így aki őket megnyeri az lesz kormányon.


Ehhez képest a fiatalok létszáma elenyésző és abból is van aki már elment v el akar szal neki tök mind 1 h ki lesz kormányon.


25 F

2014. márc. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Leginkább azért mert nincs kire. Az öregek sem jobban politikából mint a fiatalok, sőt, de őket megnyeri a rezsicsökkentés, megnyeri őket a kezüket csókólgató shmuck andor és a többi megélhetési politikus nagy ígérethalmaza.


Indexen vannak fent ilyen videók, ha nem alakították volna át a dizájt, és el lehetne érni a régebbi videókat most linkelni is tudnék párat, nagyon vicces amikor egy 90 éves fickó Pokorni beszéde után szabadságharcos beszédet mond a rezsicsökkentés mellett, vagy amikor a 90 ésev mamák skandálják hogy "orbánnak mennie kell".


Egyébként pl a jobbiknak rengeteg fiatal szavazója van, a jobbik egy olyan párt ami kitöltött egy űrt, és látszik hogyha az emberek azonosulni tudnak egy szemlélettel akkor elmennek szavazni. Ha jönne egy párt reális gazdaságpolitikával, hosszútávú tervekkel akkor simán győzhetnének szerintem. Rengeteg csalódott ember van akik azért nem mennek el szavazni mert nincs kire.


Én a 4k-ban reménykedtem, x program nagyon sok olyan dolgot ír le amivel mélységesen egyetértek, de a kampányukkal szerintem melléfogtak, "fű nem drog" ilyet azért nem kéne... Legalizálással egyetértek, de a fű egy drog, ne állítsanak már ökörséget. Na meg ez is egy választóégető álláspont, rengeteg ember nem érti hogy miért lenne jobb a legalizáció mint ami most van, ezért nem szavaznának egy pártra ami legalizálná a füvet. Pedig a gazdasági programjuk nagyon szinpatikus.

2014. márc. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!