Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi lesz Magyarországgal, ha...

Mi lesz Magyarországgal, ha folytatódik az Orbán-kormányzás?

Figyelt kérdés
Most beszél a Klubrádióban Lengyel László, aki elismerte, hogy a társaival együtt tévedett, amikor a kormányzati ciklus elején Orbánék gyors gazdasági bedőlését jósolta. Most már bizonytalanabb volt, és inkább a lassú haldoklást vizionálja, de nem zárja ki, hogy mégiscsak hirtelen felgyorsulnak a folyamatok, bedől a forint és vele együtt az ország. Te mire számítasz?

2014. márc. 10. 18:39
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
34%
Lesz végre egy nemzeti stadionunk, felújítják a lánchidat és környékét, felújítják a 3 metrót, felújítják a városligetet, megújul az állatkert (biodóm projekt) rendbe teszik a Margitszigetet, felépülnek a világszínvonalú uszodák .... Folytatják a várfelújítást
2014. márc. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
75%
egy ideig tudják tartani a kozmetikázott statisztikáikat, de nyilván nem időtlen időkig. tényleg megjósolhatatlan, mi lesz itt, de sok jó nem várható se rövid se hosszú távon. én még jósolok nekik egy középtávú teljes tönkretételt az összeomlás előtt sajnos.
2014. márc. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
25%
mit kozmetikáztak, ha szabadna tudnom? :) utóbbi egy évben lényegesen javult a magyar gazdaság teljesítménye még a lengyel és a szlovák gazdaság lényegesen romlott ugyan ebben az évben ...
2014. márc. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
66%
Gyurcsány-bajnai kormányt túléltük ezt is túl fogjuk!
2014. márc. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
80%
1# igen ez van pesten. És mi itt vidéken mit kezdünk? Itt bezárt 2 bolt, 2 trafik, az egyik ( az olcsóbb ) benzinkút, megy tönkre a városháza. És kb. ez folytatódik majd.
2014. márc. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
23%
vidéken élek... itt is van bőven fejlődés, bár hozzá kell tenni vidéken, eddig is volt fejlődés. A főváros viszont teljesen be volt zárva semmit se fejlődött 20 év alatt ... Külön öröm látni, hogy mennyit jelent, hogy változott a fővárosiak felfogása is.
2014. márc. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 Dick Esmen ***** válasza:
73%
Nem változik itt soha semmi.
2014. márc. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
93%

Azt se tudjátok mi az a vidék. Egész pest vidéknek tartja a pesten kívüli maradék országot. Meg is látszik.


Mennyi olyat olvastam már, hogy "vidéki vagyok!" Kérdeztem tőle: pontosan hol laksz?


"Székesfehérváron!"


Ennyi elég is volt. Ennyi erővel franciában Párizson kívül minden vidék.

2014. márc. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
34%
A Klubrádióban mégis mit akarsz hallani? Azok köztudottan baloldal pártiak. Nem fog bedőlni sem a forint sem az ország, én lassú fejlődésre számítok.
2014. márc. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
87%
albánia, irán, észak kore szintjére sülyesztik az országot hogy pár fityuszos luxusban élhesen amíg a nemzet éhen döglik
2014. márc. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!