Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogyan omlott össze húsz év...

Hogyan omlott össze húsz év alatt az SZDSZ (1990-ben még a második legnagyobb parlamenti erő volt,2010-ben kiesett az országgyűlésből)?

Figyelt kérdés
2014. márc. 16. 14:16
1 2 3 4
 11/32 tetro ***** válasza:
39%

"A vége felé kiderült,hogy az SZDSZ egyáltalán nem a magyarok érdekét nézte, hanem a pesti zsidóságét"

húha :D és ez mégis hogy derült ki? te pl honnan tudsz róla?

2014. márc. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
46%

Mert a magyarok megismerték a liberalizmust.

Ez az ideológia sok bosszúságot okozott.

A rémálomnak, viszont még mindig nincs vége.

2014. márc. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
46%

Az szadeszt egyértelműen a pesti zsidóság szavazta meg, vidéken nem is léteztek. És gusztustalanság ebben az volt hogy egy törpe párt ippeg elérve az 5%-t irányította részben az egész országot, köztük azt a vidéket is ahol nem is léteztek. Csak pusztulást hagytak maguk után.

Aki ezt nem látja, az nem akarja, vagy nem akarja hogy a többiek lássák (Tetró és társai).

2014. márc. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 tetro ***** válasza:

21.34

nem tudom ki a társaim, de én szeretném ezt látni. mutass már erre valami bizonyítékot, hogy ne kelljen azt gondolnunk, te találtad ki

2014. márc. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg az időseket ha te még fiatal voltál és nem láttad magad.
2014. márc. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 tetro ***** válasza:

21.55

hát tessék. téged kérdezlek. szóval?

2014. márc. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:

Egészségügy meg az oktatás leépítése az ő számlájukra írható, a megélhetési bűnözést mint fogalmat valamint a kisebbség elszabadítása is Maci laciék bűne.

Valamint hátrahagytak tán fél vagy egy milliárdnyi tartozást amit a magyarok fizetnek majd, és most csináltak egy új pártok és most abban tetszelegnek.

Van pofájuk az emberek elé kiállni mind ezek után.

Az összesnek a börtönben lenne a helye.

2014. márc. 17. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 tetro ***** válasza:

01.57

válaszolnál a kérdésre? :)

2014. márc. 17. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:

Tetró én elmondtam neked azt amit tapasztaltam, azóta részt vettem az oktatásban és sajnos kórházban is jártam, így tapasztalatból mondom azt amit.

Továbbá belinkelnék neked jobb oldali portálok archívumaiból értékeléseket azokból az időkből, de azt meg nem hinnéd el. Bal oldali sajtó meg nem fogja kritikával illetni önmagát, amit én mondok meg nem hiszed el.

Úgy sem lehet téged meggyőzni semmivel sem, mert még a fába is belekötnél.

De tudod mit, itt van ez a cikk ebbe is belefogsz kötni mert jobb oldali, de ez legalább friss.

A videót nem néztem végig, nem tudom mi van benne pontosan, de a lényeg ott van.

[link]

2014. márc. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 tetro ***** válasza:

11.37

hogyan tapasztaltad meg azt hogy a pesti zsidók válaszották meg az szdsz-t? ilyen tapasztalatra tettél szert te saját magad? szerintem ez lehetetlen, de kérlek mond el, hogyan sikerült. átnézted a szavazócédulákat és volt rajtuk kicsi sárga csillag?

2014. márc. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!