Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jelenleg, van olyan párt...

Jelenleg, van olyan párt aminek a választási programjában megtalálható, hogy alkotmányba foglalják a szabad fegyverviselést, a kőnyű drogok és a prostitúció legalizálását? Legalábbis a háromból valamelyik.

Figyelt kérdés
A könnyű drogokra találtam pártot, de a többire nem igazán.

2014. márc. 21. 14:23
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
29%

És ezek miért lennének jók neked?

Mész éppen bedrogozva egy prostihoz akit a legális pisztolyoddal lelősz! Sok értelme van...

Szerintem nincs ilyen párt!

2014. márc. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
A 4.Köztársaságnak ilyesmi a programja nem?
2014. márc. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Jó lenne ha lenne olyan párt, amelyik akár az alkotmányhoz is merne nyúlni.

Mondjuk a háromból kettőt támogatnék én is.

2014. márc. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

"És ezek miért lennének jók neked?

Mész éppen bedrogozva egy prostihoz akit a legális pisztolyoddal lelősz!"


Meg is válaszoltad magadnak. Egy fegyver mindig feldobja az uncsi drogos-k-rvás estéket. Egy kis színt visz bele. Mi ebben a baj?

2014. márc. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

"És ezek miért lennének jók neked?

Mész éppen bedrogozva egy prostihoz akit a legális pisztolyoddal lelősz! Sok értelme van...

Szerintem nincs ilyen párt!"

Ez a három dolog mindig jelen volt az emberiség történelmében. Hiába tiltják jelen lesz akkor is csak ép a fekete gazdaságot erősíti lásd szesztilalom.

Akkor már inkább állami felügyelet.

Konkrétan nekem a fegyver Önvédelem, sport, befektetés stb. A másodikra, nehogy már ne szívhassak el egy pakkot, mikor mások telehányják, vizelik az utcát taj részegen, oszt a pia meg nem tiltott. A harmadik meg csak jól hangzik,mert dugni mindenki szeret. :D

2014. márc. 21. 14:54
 6/21 anonim ***** válasza:

Ilyen párt nincs, viszont az én elképzelésemben:

Drog csak holland példával, fegyverviselés nem, csak otthon legálisan lehessen tartani ( mint amerikában, ugyanis ott is csak néhány államban lehet viselni ) és hát a prostitúció... ez gondolkodtató. Ha azt nézzük, hogy hány családot tehet tönkre, mert a jó szexért csak pár ezer forintot kell szerezni... Ellenben pont amiatt, hogy ennyien mennének jó bevételi forrás lenne. Ez lenne az egyetlen, amit nem támogatnék. A fegyverTARTÁS-t támogatnám, ellenben nem akarok félni attól, hogy bárki aki velem szembe jön, az lelőhet, a könnyű drogokat kevésbé, szavazás esetén nem mennék el, míg a prostitúció ellen elmennék szavazni.

2014. márc. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Szerintem fegyveriselésen könnyíteni kellene, a drogokat pedig mégszigorúbban nézni. Prostinál még sosem voltam (nem is tervezem), de törvényes keretek közé kellene szorítani a tevékenységüket ez tény.
2014. márc. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
#7 vagyok: ja, pont a lényegre nem válaszoltam. A jobbik valamennyire lazítani szeretne a fegyveriselésen, hogy az emberek megvédhessék magukat, a 4K meg ménsztrímnek tartja az ivást így szabadon szeretne tépni. Valamelyik libsi párt még lehet, hogy a prostikat is támogatja meg a füvezést, nem tudom.
2014. márc. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
14%

"Ez a három dolog mindig jelen volt az emberiség történelmében. Hiába tiltják jelen lesz akkor is csak ép a fekete gazdaságot erősíti lásd szesztilalom.

Akkor már inkább állami felügyelet.

Konkrétan nekem a fegyver Önvédelem, sport, befektetés stb."


Baromság. Igaz lenne általános fogyasztási cikkek esetén, amit sokan igényelnek, lásd a példában hozott alkoholt. Fegyverviselést az emberek nem igényelnek pár elmebeteget és bűnözőt kivéve. Egészséges ember nem vágyik fegyverre. Ha legális lenne, akkor se venné meg. Ugyanúgy, ahogy legális fegyvereket (lásd: kés) is csak a bűnözők hordanak maguknál az utcán, nem az egyszerű emberek.


Neked nem új alkotmány kell, hanem elmeorvosi vizsgálat, esetleg pár év börtön.

2014. márc. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
55%

5:

És szerinted ha valaki szeret dugni, akkor abból mindenképpen következik az, hogy lealacsonyodik addig, hogy qrvázik? Ezzel nem menőzni kéne, hanem szégyenkezni. De majd ha felnősz, talán benő a fejed lágya neked is.


Szóval nem, nincs ilyen párt amelyik ezeket meg akarná valósítani. Lehet, hogy a bizniszpártok között van, amelyik valamelyiket akarja. De azért odáig nem fog elkorcsulni az ország, hogy ezeket mind bevezessük.

Ha akkora libbancs vagy, hogy azt vallod "ahol a pénz, ott a hazám", akkor el lehet menni, nem fogsz senkinek hiányozni. Még a prostiknak sem.

2014. márc. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!