Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mennyit fizetnek az itt...

Mennyit fizetnek az itt levőknek a Jobbik ellenes propaganda nyomásáért?

Figyelt kérdés
2014. márc. 22. 18:31
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
70%
én 20000-30000 ezer ft-ot szoktam kapni kommentenként Köves Slomó rabbitól, de azt mondta ha elérem a 100 kommented akkor kapok Izraeli állampolgárságot és zsidóvá tesznek és maga Simon Peresz fog üdvözölni mikor odaköltözök.
2014. márc. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
34%
nacik ellen ingyen is kommentelek siman...
2014. márc. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 A kérdező kommentje:
#2: A Jobbik mégis mitől náci ?
2014. márc. 22. 18:47
 4/50 anonim ***** válasza:
37%
Az elveitől amit vall. Basszus ha már nácik akkor mi a fa*zért olyan gyávák h nem merik felvállalni? Egyik nap zsidóznak másnap mi nem vagyunk nácik. Szerinted csak véletlenül mondják őket nácinak? Hát tettek ők azért bőven h nácinak nevezzék őket.
2014. márc. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
41%

Ln azért csinálom, mert a nagy magyar közöny vezet oda, hogy ez a szemét párt egyáltalán szóhoz jut.

Az, hogy a tisztességes többség szó nélkül tűri a jobberek gusztustalan fröcsögését.

Konkrét kérdésedre válaszolva: ingyen csinálom.

2014. márc. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 A kérdező kommentje:

Mégis mik azok az elvek ?


2010-ben a bekerülésük előtt voltak televíziós beszélgetésen, és a műsorvezető azt állapította meg, hogy konzervatív, jobbközép párt a Jobbik.


http://www.youtube.com/watch?v=BEvNOmeewhw


Ha valaki kimondja a zsidó / cigány szót a száján, netán leszidja őket jogosan, akkor az már antiszemita ?


Az miért van, hogy ha az MSZP cigánya egy jót büdösmagyarozik, akkor legyintetek, ha valaki meg zsidózik, akkor már minden népirtást képzeltek ?

2014. márc. 22. 19:14
 7/50 anonim ***** válasza:
0%
Az ő politikusok "holokamzott" nem is olyan régen. Szerinted?
2014. márc. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 Dick Esmen ***** válasza:
30%
Semmit.Neked fizetnek a jobbik propagandáért?
2014. márc. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 A kérdező kommentje:

#7: Nem tudsz különbséget tenni a holokauszt megalapozott felülvizsgálata és ész nélküli tagadása között ? A Jobbik nem ész nélkül tagadja az egészet, hanem megalapozottan kételkedik bizonyos aspektusaiban (pl. 3 millió vagy 6 millió zsidót öltek-e meg). Ez azért lényeges, mert nem mindegy, hogy most mennyi halottért kell kárpótlást fizetni.


A számokon azért gondolkoztak el, mert pl.: 1990 előtt Auschwitz-ban 4 millió áldozat volt az emléktáblán, 1990 után meg lefaragták 1,5 millióra. Ilyenkor jogosan lehet feltenni a "Hova tűnt az a 2,5 millió ember?" kérdést.



#8: Nem vagyok semmilyen propagandista, meg nem csak a Jobbik kapcsán szoktam leszidni másokat. Ha azt látom, hogy valaki diktatúrával / gyilkossággal vádolja a Fideszt, akkor írok.

2014. márc. 22. 19:47
 10/50 anonim ***** válasza:
100%
Én ma feltettem itt egy kérdést, hogy volt-e valakinek cigányokkal konfliktusa? és képzeld normális válaszok jöttek, mindenki elmondta a történetét, úgy hogy senki nem vitt bele politikát egy szóval sem! Mégis törölve lett a kérdésem mert a gyik szerint antiszemita volt a kérdésem. Hangsúlyozom a válaszok között a Jobbik elö sem került! Ilyen országban élünk, elmaradottban, ahol középkori tabuk vannak, de a szólás szabadságot és a demokráciát hirdetik. Magyarországon ha kimondod hogy nem szereted a cigányokat, ellenük vagy, mert személyesen már többször bántottak, akkor te csakis antiszemita lehetsz. Ez helyénvaló? Ezen mindenkinek el kéne gondolkoznia. Kimondom hogy igen, nem szetetem a cigányokat mert már többször bántottak, tehát van saját tapasztalatom. Viszont akik itt náciznak, azokat bántott már náci? IGAZI náci?
2014. márc. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!