Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Londonban elek, es szeretnek...

Londonban elek, es szeretnek szavazni. Az allando lakcimem magyarorszagi, de itt nem jelentkeztem semmilyen regisztraciora. Mehetek attol meg szavazni, vagy mar kicsusztam belole?

Figyelt kérdés

2014. márc. 24. 01:45
 1/4 anonim ***** válasza:
38%
Ha hazajössz és ott szavazol ahol a lakcímed van akkor igen szavazhatsz.
2014. márc. 24. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 belapus ***** válasza:

Vagy pedig mégis regisztrálnod kell a külképviseleti névjegyzékbe.Határidő március 29-e.Online is benyújtható.


[link]

2014. márc. 24. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Te sajnos magyar vagy, és boldogulni szeretnél, ezért hátrányos diszkrimináció ért. Nálunk ezt a fajta magyart nem szeretik. Vagy drága pénzen hazajössz szavazni, vagy drága pénzen elutazol a külképviseletre, mert szavaznod csak ott és személyesen lehet. Mindkét esetben gondoskodnod kell, hogy szerepelj a jegyzékben. Itthon az önkormányzatnál, külföldön a külképviseleten. A határidőt megírták.
2014. márc. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mivel az állandó címed magyar így rád nem is vonatkozott volna a szombaton lejárt regisztrálási határidő, az csak a magyar lakcím nélkülieké volt.


Az előttem linkelt oldalon online regisztrálj, de keress rá googleben, hogy milyen apróságokért képesek elutasítani a kérelmet.

2014. márc. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!