Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek, mi a véleményetek...

Fideszesek, mi a véleményetek a Jobbikról és szavazóiról?

Figyelt kérdés
A hitgyülis Fideszesek ne válaszoljanak, az elfogulatlanabb, szimpla Fideszesek véleményére vagyok kíváncsi.
2014. márc. 27. 12:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%
Én örülök a Jobbik sikerének, ezáltal kicsit megszorongatja a Fideszt( ha már a baloldal nem játszik), ami így nem tunyul el.
2014. márc. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem, hogy az egybites köcsögözést, nácizást mellőzzétek, ha annyira nácizni, köcsögözni akartok, akkor indokot is szeretnék.
2014. márc. 27. 12:42
 3/11 anonim ***** válasza:
84%
Ilyen ez a baloldal, értelmiségről beszélnek, közben meg köcsögöznek, mert ugye több diplomás egyének:)
2014. márc. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
85%
Csípem őket, köpködés, mocskolódás nélkül is tudnak kampányolni.
2014. márc. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A 2. legjobb alternatívát választják.
2014. márc. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=VCCTXivC8Kc


Fideszesek kérlek ezt nézzétek meg ha van egy kis időtök:) nem akarok senkit győzködni csak MEGGYŐZNI:) Kérlek nézzétek emg.

2014. márc. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
értelmes ellenzéki párt. remélem majd megelőzi a baloldali összefosást a választáson.
2014. márc. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A Fideszt is megelőzheti,ha kellően sok embernek kinyílna a szeme végre
2014. márc. 28. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A Jobbik politikusainak egy részével egyetértek, mert szimpatikusak, a másik részük eléggé szélsőséges!


A szavazójuk egy része szimpatikus, de egy nagy részük nem! Ők rasszisták, elég csak a youtube-os videókat megnézni, miket írnak alájuk, csak úgy megy a gyűlölködés, a köpködés már bocsánat, és ezzel nem tudok azonosulni!


A Jobbik simán lehetne ennél is erősebb, de ezek az emberek csak hátráltatják őket, megjegyezném, hogy ezért is tart itt a párt, hogy rasszistának tartsák őket, mert ha valami elmegy egy Jobbik tüntetésre vagy bőrkopasz zsidózó embert talál, vagy valami csoda folytán ott találja Hitlert, egyszerűen lesül az arcomról a bőr, az én arcomról helyettük!


A Jobbikot mint pártot 99%-ban kedvelem, és ha nem lenne Fidesz, akkor én a Jobbikra szavaznék!


Éljen a haza!

2014. márc. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

És téged ez jobban zavar utolsó mint az,hogy ellopják az ország pénzét?


Mert engem sokkal kisebb részben zavar az,hogy egy két ilyen figurát lehet látni Jobbik tüntetésen,mint az előbbi.

2014. márc. 29. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!