Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Jobbik megelőzte már az...

A Jobbik megelőzte már az mszp-t, és ha igen mennyivel?

Figyelt kérdés
Az egyik legjobb hír lenne, ha így lenne.

2014. márc. 31. 12:32
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

na visszajöttem, és már 10 válasz is van..

bocs, úgy írtam, hogy mszp, nem jutott az eszembe az összefogás, dehát úgy is ugyanaz a kettő lényegében, némileg több szavazóval. Őket együtt is meg kell előzni! Ha nem, az csak bizonyítja, hogy még mindig nagy a baj a fejekben...

2014. márc. 31. 14:54
 12/15 anonim ***** válasza:
20%
A jobbik egy agresszív csürhe, amely a választások előtt gúnyát váltott, hogy többen szavazzanak rá.
2014. márc. 31. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
49%
Nem előzte meg. Annyi hülye azért még nincs az országban, hogy a Jobbikra szavazzon.
2014. márc. 31. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

4 éve azt sem tudtam, hogy létezik a Jobbik, annyira elvakult Fidesz FAN voltam. Mentségemre legyen mondva, nem mentem el szavazni.

Ma már tudok róluk, szinte mindent, és a legőszintébb pártnak tartom.

Ezt nem az ígéretei alapján szűrtem le, hanem megnéztem rengeteg videót, parlamenti hozzászólásaikat, végig követtem a "gyöngyöspata" és utána lévő eseményeket.

Miután csalódtam a nagyvezírbe, messiásként vártam egy olyan embert, aki végre a sarkára áll, aki nem fél kimondani a dolgokat, aki nem fél orbántól, és igaz MAGYAR EMBER, akinek csak a nép számít. Valahogy most az az érzésem hogy : megtaláltam. Hajrá Jobbik, hajrá Vona Gábor!

Szebb jövőt akarunk!

2014. márc. 31. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Lepontozhattok, de akkor is leírom:

" messiásként vártam egy olyan embert, aki végre a sarkára áll, aki nem fél kimondani a dolgokat, aki nem fél orbántól, és igaz MAGYAR EMBER..."

Erről nekem Németország és Hitler jut eszembe. Ő is szépen mosta az agyakat. Megjegyzem, Orbán nem különben.

2014. ápr. 1. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!