Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mennyi esélye lehet Laskovics...

Mennyi esélye lehet Laskovics Diánának Zombor Gábor ellen az országgyűlési választáson?

Figyelt kérdés

Laskovics Diána: 27 éves ápolónő,jogi egyetemet végzett,Mszp-s.

Zombor Gábor: 50 éves,Kecskemét polgármestere,volt megyei kórház főigazgató,orvosi egyetemet végzett,a Fidesz szineiben indul.



2014. ápr. 1. 17:10
 1/2 anonim ***** válasza:

nem tudom


a Zombor Gábor nyilván tapasztaltabb, bár hátránya, hogy fideszes, az, hogy kórházigazgató, az mindegy, képviselői munka szempontjából ez teljesen irreleváns


Laskovics Diána legalább jogász, bár nagyon fiatal így elég sanszos, hogy csak be van szervezve, mert nincs jobb jelöltjük, szóval ő meg megélhetési politikusnak tudom elképzelni

2014. ápr. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mi az hogy Laskovics Diána legalább jogász? Tudatlankáim, ha nem tudnátok Zombor Gábornak három(!!!) diplomája van. Orvosi, jogi, és közgazdász. A hatalmas munkatapasztalatról már nem is beszélve...


Mennyi esélye van Diánának?

Eleve kezdjük ott, hogy egy MSZP-s jelöltnek Kecskeméten nincs esélye.

Attól, hogy most valami lepukkant középkorú férfi helyett betették ezt a nőt, aki jobban mutat a plakátokon, még nem hiszem hogy sokkal jobbak az esélyei.

Tehát semennyi, szerintem, de próbálkozni lehet

2014. ápr. 4. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!