Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kedves jobbikosok, Ti a...

Kedves jobbikosok, Ti a nemzeti érzelmeteken kívül zöldnek is tartjátok magatokat?

Figyelt kérdés
zöld alatt természetesen környezetvédelmet és fenntartható fejlődést értek "a hazánkat az unokáinktól kaptuk kölcsön" elv alapján
2014. ápr. 2. 11:50
 1/8 anonim ***** válasza:
60%
Én teljes mértékben. A paksi bővítést nem ellenzem, mert bolond az, aki tagadja a szükségességét, viszont el kell kezdeni a megújuló energia részarányát növelni a hazai termelésben és az energiahatékonyságot is növelni kellene, hogy csak ezeket a "zöld" dolgokat említsem.
2014. ápr. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

"Én teljes mértékben. A paksi bővítést nem ellenzem, mert bolond az, aki tagadja a szükségességét, viszont el kell kezdeni a megújuló energia részarányát növelni a hazai termelésben és az energiahatékonyságot is növelni kellene, hogy csak ezeket a "zöld" dolgokat említsem.

"


+1

2014. ápr. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
50%
Igen, én támogatom a környezetvédelmet és a zöld energiák használatát, habár az atomot nem ellenzem, viszont a hőerőműveket mind lekapcsoltatnám.
2014. ápr. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

kötözködés nélkül kérdezem, hogy az atomerőmű támogatását mi alapozza?


sokat hallom ezt a dolgot jobbikosok körében, és hát nyilván a jobbik részéről, de arra vonatkozóan sose kaptam választ, hogy az atomerő nélkülözhetetlenségét szakmailag mi alapozza? ki van számolva? vagy ez csak egy vélemény?

2014. ápr. 2. 12:47
 5/8 anonim ***** válasza:

Tisztán a zöld energia nem elég, kell melléje valami "turbó" is.

Emellett az atomerőmű jóval környezetbarátabb, mint a hőerőművek.

Hiszen az ára is számít.


A paksi kibővítését támogatom, meg még meg kellene csinálni a Bős-Nagymaros vízlépcsőt is.

2014. ápr. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ilyen fogalmazás mellett hülyék lennének mást mondani. Ha persze azt is megkérdeznéd, hogy szelektíven gyűjtik-e a szemetet és veszélyes hulladékként kezelike-e az elemeket, fénycsöveket, dezodorpalackokat akkor már más lehet a baba fekvése.
2014. ápr. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Ilyen fogalmazás mellett hülyék lennének mást mondani. Ha persze azt is megkérdeznéd, hogy szelektíven gyűjtik-e a szemetet és veszélyes hulladékként kezelike-e az elemeket, fénycsöveket, dezodorpalackokat akkor már más lehet a baba fekvése."


Ebbe beletrafáltál, én szelektíven gyűjtök, sajnos a környezetemben kevésen csinálják.

2014. ápr. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én teljesen.A műanyagot is mióta ide jár a szelektívet gyűjtő kukás rendszeresen kirakom.Ez előtt nem,mert még olyan kuka sem volt.A papírt meg nem mert az jó gyújtósnak.

A nemzeti oldalnak elég fontos szerintem a zöld hozzá állás,hiszen az hozzá tartozik hazánk épségéhez.

2014. ápr. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!