Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ehhez mit szóltok?

Ehhez mit szóltok?

Figyelt kérdés

Én már meg se lepődök.

[link]



2014. ápr. 2. 18:50
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem kitaláció. Miért vennének DNS-t mindenkitől, mikor úgyis tudják, hogy ki volt ott? Egy DNS minta sehogy sem visz közelebb egy ellopott telefonhoz.


Esetleg azt tudnám elképzelni, hogy valami sokkal durvább dolog történt, s a telefon csak egy kitalált ügy, mert nem akarják a meghívottak tudomására hozni a valódi indokot.

2014. ápr. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ilyen maffiamodszerekkel nemcsak a rendorseg dolgozik, hanem engem pl. az OTP szolitott fel (mintha vmi allami szerv lenne) szerzodeskötesre, miutan felmondtam a szamlaszerzodest velük, mivel 3x vontak le tolem szerzodesellenesen dolgokat, es nem volt mar kedvem kethavonta reklamalni menni. Ezekutan felszolitottak meg vmi allitolagosan fennallo tartozasom rendezesere, amibol egy szo nem volt igaz. Persze a level vmi hitelügyintezo igazgatosagtol jött, ugy hogy soha nem volt hitelem, es alairatlanul, hogy ne lehessen kit bepanaszolni. A rendorseggel szembeni joggokkal pedig az orszag 99%-a nincs tisztaban, joval kevesebbhez van joguk, mint a többseg gondolja. Az ügyeszseg mar mas, de oda nem kerülnek csak megalapozott ügyek. Dehat fontosabb a hittan meg az erkölcsora, mint az alapveto allampolgari jogok ismerete ugye.
2014. ápr. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én arra gondolok,hogy pont azt az embert hívták oda,aki az oldal tulajdonosa, és venni akartak tőle dns-t. Valamiért.Lentebb írja is.
2014. ápr. 2. 19:08
 4/7 A kérdező kommentje:
Mondjuk én a helyében nem vállaltam volna el ezt a melót (pincér amúgy).
2014. ápr. 2. 19:10
 5/7 A kérdező kommentje:
De valahol írja,h nem mondták el,hova mennek,lehet már nem tudta visszamondani.
2014. ápr. 2. 19:14
 6/7 anonim ***** válasza:

Belinkeltem a Fidesz fb oldalára vagy 5x. Alig 7 perc alatt eltüntették mindet.:D

Tehát igaz

2014. ápr. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
:) sajnos.
2014. ápr. 2. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!