Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Idén is ekkora lesz a pofára...

Idén is ekkora lesz a pofára esés? (Leírásban pontosan)

Figyelt kérdés

2002. április 8. van. Az előzetes várakozásokkal ellentétben a Fidesz brutális kudarcot vallott az első fordulóban. Egy akkori kiábrándult Fidesz-est idézek.:



"Tudjatok mi a szomoru: a Fidesznek volt 4 kedvezo adottsagu eve, es ahelyett, hogy novelte volna a jobboldal tamogatottsagat (Fidesz+MDF+FKGP+MIEP), sikerult osszessegeben joval kevesebb szavazatot "jobbra" forditania, mint 98-ban.

Ez talan nem veletlen.

En magam reszerol boldog vagyok, hogy a "magyar nemzet" atlatott a szitan... magam sem hittem volna.

Ezt as valasztast nem a media dontotte el... (ld. mtv. kossuth radio, magyar nemzet, sajtoklub penteken...)

Ha Ovi csak fele annyit torodott volna az orszag dolgaival, mint a hatalomepitessel, az imazskampannyal, akkor utcahosszal nyerte volna a mostani valasztast...

Aki csodalkozik a mostani eredmenyen, annak ajanlom, hogy kezdje el osszeadni mennyi tuzolto, apolo, pedagogus, mg-ben dolgozo stb. el ebben az orszagban, es hogy ezek mi mindent koszonhetnek ovinak...

es ez nem demagogia, hanem maga a valosag.

Remelem veget er a tarsadalom ketteszakitasa is, ami 98-ban kezdodot. es ez nem az ellenzeki konstruktivitas hianyanak kovetkezmenye (ez ugyanis 90-98ig is megvolt...), hanem a fidesz TUDATOS politikajanak (pl. mediakuratoriumok, vizsgalobizottsagok, 3 heti parlament, es leginkabb a hazaarulo, akasztos, strigazo beszolasok....)

Ennyit errol. "


Mintha szóról szóra a mai helyzetet olvasnám. Katasztrófa hogy ilyen ember , hogyan kerülhetett egyáltalán újra hatalomra.



2014. ápr. 2. 21:48
 1/4 anonim ***** válasza:
58%
Reméljük lesz, de sajnos ebben nem vagyok biztos. Abban pedig biztos vagyok, hogy túlmérik a Fideszt, de kérdés, hogy mennyivel.
2014. ápr. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem 2 közvélemény kutató barátom is van, ők külsősként melóznak a nagy cégeknek. És otthon ők szokták kitöltögetni a kérdőíveket, mivel legtöbbször a halálba elküldik őket.

Mivel magányszemély véleménye ez, a megbízónak nincs jógában megkérdezni Jóska bácsit, hogy valóban ő mondta ezt.

Szóval igen, biztos elmérték a fideszt. Bár a sok fizetett statiszta március 15.én meg a birkamenetben nekem bőven arról árulkodik, hogy lesz itt koppanás.

A 2/3 nem lesz meg, de szerintem a többség sem.

2014. ápr. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
71%
Nagyon bízom benne, hogy lesz. Minél több embernek el kell menni szavazni vasárnap! Ha az emberek passzívak, a Fidesz marad.
2014. ápr. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Boldog lennék ha pofára esés lenne, bár úgy érzem már elő van készítve a mutyi erre is.

Szebb jövőt mindenkinek!

2014. ápr. 3. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!