Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán végig lopta-csalta-hazud...

Orbán végig lopta-csalta-hazudta az elmúlt négy évet. Miért bíznak benne mégis ennyien?

Figyelt kérdés

Szinte minden családban van olyan, akinek keresztbe tett: orvos, rendőr, katona, tanár, diák stb.


És most ne jöjjön senki azzal, hogy "de hát a Gyurcsány is lopott!". Ez igaz. De ha a szomszéd Jenő megöl valakit és én követem a példáját, mindkettőnket lecsuknak...


2014. ápr. 5. 23:05
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
Mert birkák.
2014. ápr. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%

Mint ma is volt rá példa, mert van trafikja, kapott földet, megnyer tendereket a cége, vagy mert olyan helyen dolgozik ahol kell a párt könyv.

Vagy vannak az agyhalott birka hívők.


Olyan fideszest nem fogsz találni, aki logikusan és érzelmileg is megtudja magyarázni miért fideszes.

Mindegyiknek valami érdeke van benne és kész.

2014. ápr. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
88%
Há tezsvír az Órsós Viktórió jót ákár nékünk...
2014. ápr. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
87%

Én is fideszre szavaznék, ha nem lenne Trafik, Földszarság, Stadionépítés, folytonos simicska nyerés.


Nekem ezek nem férnek bele a diplomácia alapjaiba.

2014. ápr. 5. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
93%

az a fura, hogy stadionokat építenek kórházak és egészségügy helyett

és ezt a szavazóik tapsikolva fogadják

aztán benyelik a nyugdíjvagyont és ennek is örülnek a fideszesek

majd a választások előtt pár héttel minden parlamentális, demokratikus fórumot megkerülve aláírnak egy atomerőmű bővítést katasztrófális feltételek mellett és ez se gond a szavazóiknak


és még sorolhatnám

hosszan

2014. ápr. 5. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!